Moji milý zákazníci, Iron for kids - železo pro děti značky Goodie je pro vás na cestě a bude rozesláno během příštího týdne. U dodavatele byl nečekaně dlouhý výpadek. Tímto se velmi omlouvám za nepříjemnosti. Nikol ♥

Tekutá vitamínová bomba pro dobrou imunitu - Immune 5

999 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Přírodní wholefood komplex pro podporu normální činnosti imunitního systému. Bohatý na přírodní vitamín C.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2000Kč
Garance kvality
Garance kvality
Pečlivě produkty vybíráme
Odborné poradenství
Odborné poradenství
S letitými zkušenostmi
Pošli to dál
Pošli to dál
Nákupem pomáháte nemocným

Detailní popis produktu

5 nejlepších posilovačů imunity v jediném složení s přírodním zinkem.
 
Immune 5 je síla tekutého zdroje zinku, plnohodnotného potravinového vitamínu C, syrového organického bezu, divokého oregana P73 a přírodního za studena lisovaného oleje z černých semínek.
 
Každá jednotlivá složka má svůj vlastní soubor imunitních podpůrných atributů, které jsou dobře zavedené v průmyslu přírodních doplňků a ve vědě. Přesto nikoho nenapadlo spojit tyto vysoce kvalitní komponenty dohromady a spojit jejich síly pro nejlepší výsledky... až dosud.
 
Podporuje zdravé dýchání, bílé krvinky, lymfatické a zánětlivé reakce. Ideální pro každodenní použití.
 
Pro dobrou míru přidali vitamín C bohatý na acerolu a skořicový olej, které posouvají již tak nabité složení na vrchol jeho potenciálu. Immune 5 je skutečným mezníkem pro každého, protože nyní si můžete užít několik imunitních sil v jediném doplňku. Podporuje zdravé dýchání, bílé krvinky, lymfatické a zánětlivé reakce. Ideální pro každodenní použití.
 
 
SLOŽENÍ:
 
Olej z černých semen
Černé semínko podporuje zdravý trávicí systém, imunitní systém, srdeční procesy a spánek. Podporuje také celkové zdraví ledvin, hormonálního systému a pokožky díky vitamínu E, sterolům, sterolinům a životně důležitým omega-3, -6 a -9.
 
Bobule Camu Camu
Používají se pouze 100% divoké, ručně sbírané bobule camu camu, sbírané podél břehů řeky Amazonky. Naše camu camu, výjimečně bohatý zdroj vitamínu C s až 50krát vyšší hustotou než pomeranče, je přirozeně pufrovaný, plnohodnotný potravinový zdroj vitamínu C a je také bohatý na bioflavonoidy, které napomáhají biologické dostupnosti vitamínu C.
 
Skořice
Skořice je pro tělo extrémně zdravá. Mezi ideální formy patří celá, mletá skořicová kůra spolu s nadkritickým extraktem z celé potravy. Celá, mletá kůra z nejjemnější cejlonské skořice je zdravým doplňkem kurkumy do nápoje Golden Milk. Skořice, ať už olejový extrakt nebo kůra, pomáhá podporovat zdravou kognitivní a trávicí funkci, zejména zdravou funkci slinivky pro podporu zdravé diabetické reakce.
 
Bezinka
Získává se ze stromu černého bezu (Sambucus nigra),
bezinky jsou tmavé plody švestkové barvy
obsahuje vysoce čistící vlastnosti pro dýchací, trávicí a imunitní systém
Bohatý obsah vitamínu C, flavonoidů a anthokyanů podporuje detoxikaci plic, krku, dutin a pokožky aktivací přirozené imunitní reakce těla a pomáhá bojovat proti virům.
 
Oreganový olej
Wild high mountain oregano oil P73. Ručně sbírané ve vysokých nadmořských výškách poskytující rozmanitou kombinaci přírodních terpenů a polyfenolů. Parou destilovaný s hlubokými pramenitými vodami je to nejúčinnější a nejčistší dostupný olej z divokého oregana. Žádné syntetické látky ani rozpouštědla nikdy a nikdy nebyly standardizovány.
 
 

Kompletní seznam ingrediencí

Síran zinečnatý, surový extrakt z černého bezu, mycelizovaný olej z černých semen, extrakt z divokého oregana P-73, mycelizovaný oreganový olej, mycelizovaný skořicový olej, surový jetelový med, pramenitá voda, vitamín C ze syrového extraktu divokého camu camu, třešeň Acerola, pomerančový olej, Prášek z řepné šťávy a Preservatol

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přírodní výrobky od této americké firmy North American Herb & Spice vám přináší zaručenou čistotu bez chemikálií a GMO, které by mohly zatěžovat vaše tělo. Ingredience získávají z vysokých středomořských hor, peruánské Amazonie, ale i z divoké přírody Kanady a Aljašky, a tím zaručují maximální variabilitu a svěžest obsažených živin.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz