Pokud si nejste jisti s výběrem, neváhejte nám zavolat či napsat, rádi vám poradíme. Jsme tu pro vás.

KÄÄPÄ Health

Misí společnosti KÄÄPÄ Health je zlepšování blahobytu lidí i lesů. A musíme uznat, že tito finští specialisté na funkční houby berou svou práci skutečně vážně! Funkční houby produkují přísně ekologickými postupy v lesních houbařských farmách na severu Finska a v Laponsku. Zde jsou v panenské, neznečištěné přírodě pěstovány převážně na kmenech bříz. Tento způsob je časově náročnější, protože břízám trvá déle, než začnou plodit. Výtažky z hub jsou však díky investované trpělivosti mnohem silnější. Proč je tato lokalita výhodná? Bylo zjištěno, že čím severněji houby vyrostou, tím více léčivých sloučenin obsahují. Skandinávské dlouhé a drsné zimy nutí rostliny a houby, aby co nejlépe využily krátkého léta a vytvořily si maximum účinných složek.  Výroba společnosti KÄÄPÄ Health je certifikována pro ekologické produkty EU. Veškeré produkty procházejí testováním v laboratořích třetích stran na přítomnost těžkých kovů a dalších toxinů.

518
6691518669

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

   
 • maitake mushroom tincture bio Kód: 1746
  MAITAKE BIO, TINKTURA
  Na skladě do 3 dnů

  Zotavujete se z náročného zdravotního stavu, trápí vás nadváha nebo na vás doléhá stáří? „Tančící houba“ maitake je zde pro vás, aby zvýšila vaši vitalitu a pomohla celkově zlepšit váš stav. Tato asijská funkční houba je po staletí s oblibou využívána k podpoře správného fungování imunitního systému nebo pro svou schopnost posilovat metabolismus či pročišťovat organismus.

  Množství: 30 ml


  518 Kč
     
  Značka: KÄÄPÄ Health
 • chaga mushroom tincture bio Kód: 1713
  CHAGA BIO, TINKTURA
  Na skladě do 3 dnů

  Chcete být odolnější a vytrvalejší? Možná potřebujete lépe zvládat zápřah běžného dne, procházíte náročným obdobím nebo se dostáváte ze zdravotních obtíží. Funkční houba chaga vás při tom podpoří a dodá vašemu tělu i psychice potřebnou sílu. Díky množství účinných látek pomůže organismu ve zdraví ustát zátěž a lépe se vypořádat s patageny přicházející z vnějšího prostředí.

  Množství: 30 ml


  526 Kč
     
  Značka: KÄÄPÄ Health
 • shiitake mushroom tincture bio Kód: 1737
  SHIITAKE BIO, TINKTURA
  Na skladě do 3 dnů

  Od podzimu do jara – a vlastně úplně kdykoliv. V období kýchání, smrkání a podobných trápení může být vaším dobrým přítelem funkční houba shiitake. Ne nadarmo již starověcí Číňané a Japonci užívali tak zvanou „královnu mezi houbami“ pro posílení v situacích, kdy se imunitní systém potýkal s pořádnou „dardou“ zvenčí… Zkuste to také. Uvidíte!

  Množství: 30 ml


  540 Kč
     
  Značka: KÄÄPÄ Health
 •  
 • reishi mushroom tincture Kód: 1716
  REISHI BIO, TINKTURA
  Na skladě do 3 dnů

  Potřebujete zklidnit pocuchané nervy nebo procházíte náročným obdobím plným stresu? Zkuste to s Reishi – „božskou houbou nesmrtelnosti“, která podporovala psychickou pohodu, a vůbec celkové zdraví lidí již ve starověké Číně. Jedna z nejpopulárnějších funkčních hub planety se užívá pro svou výtečnou schopnost harmonizovat nervovou soustavu i jako prostředek svědčící dobré imunitě.

  Množství: 30 ml


  654 Kč
     
  Značka: KÄÄPÄ Health
 • lion s mane mushroom tincture Kód: 1719
  LION'S MANE BIO, TINKTURA
  Na skladě do 3 dnů

  Lion's mane (korálovec ježatý) se pěstuje na venkovní farmě ve Finsku. Dvojitá extrakce hub zajišťuje, že každá lahvička tinktury je velmi účinná, se všemi důležitými extrahovanými sloučeninami.

  Množství: 30 ml


  669 Kč
     
  Značka: KÄÄPÄ Health

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem