Odborné poradenství, s přesahem zkušeností západní i východní medicíny.

North American Herb & Spice

Přírodní výrobky od této americké firmy North American Herb & Spice vám přináší zaručenou čistotu bez chemikálií a GMO, které by mohly zatěžovat vaše tělo. Ingredience získávají z vysokých středomořských hor, peruánské Amazonie, ale i z divoké přírody Kanady a Aljašky, a tím zaručují maximální variabilitu a svěžest obsažených živin.

Cena

8191055
18191055
4 položek celkem
KEK Cherry Bears 60 1920x1900 Front
819 Kč

Tito třešňový gumídci s orgánem jsou nejnovější a zábavný způsob, jak pro děti získat výhody divokého oregana pro každodenní podporu imunity. Každá porce gumídků obsahuje tři kapky té nejlepší směsi středomořského vysokohorského oregana. Každá ručně sbíraná sklizeň je vyrobena z nejkvalitnějších surovin, je třikrát testována na čistotu a autenticitu a splňuje standardy cGMP. Gumídci s oreganolem a olejem z černých semínek jsou chutnými způsoby pro děti, jak podpořit jejich imunitní systém.

Perfektní pro každodenní použití.

60 gumídků v balení.

Kód: 2451
rrrrrr
999 Kč

Přírodní wholefood komplex pro podporu normální činnosti imunitního systému. Bohatý na přírodní vitamín C.

Kód: 2439
PinePower Plus 1920x1900 Front
1 055 Kč

Borovice pro zdravé oči, dýchací cesty, imunitní systém, tvorbu červených krvinek - 240 ml

Silná kombinace ovocných enzymů s organickou raw kurkumou, zázvorem a rozmarýnem. Pro podporu normálního stavu imunitního systému a přirozených očistných funkcí organismu.

Kód: 2436
Oreganol 60 VEGAN 1920x1900 Front6
Oreganové kapsle P73 - Original
Momentálně nedostupné
1 055 Kč

North American Herb & Spice byla první společností, která uvedla na severoamerický trh jedlý olej z oregana, což vedlo ke zlepšení zdraví bezpočtu lidí. Je ručně sbíráno v nedotčených a neznečištěných odlehlých horách. Neexistuje žádná náhrada za Oreganol P73, originální, skutečně divoký, organický oreganový olej, který se vyrábí poctivou parní destilací. Gelové kapsle Oreganol P73 - vegan friendly jsou ve snadno použitelném tapiokovém rostlinném želatinovém gelcapu. Je to skutečně jedinečný gelcap, který je ideální pro ty, kteří užívají olej vnitřně.

K dispozici je ve 120 kapslích.

Kód: 2457

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz