Odborné poradenství, s přesahem letitých zkušeností západní i východní medicíny.

KOMBI KOLOSTRUM

Kód: 1380
990 Kč
Skladem

DOPLNĚK STRAVY 60 tobolek

SLOŽENÍ: 70 % kravské kolostrum, 30 % kozí kolostrum, 250 mg (mléčný výrobek) v 1 tobolce.

OBAL: Vegetariánské tobolky z hydroxypropylmethyl celulózy.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Dospělí 2 x 1 tobolka denně, v případě potřeby až 3 x 5 tobolek denně. Děti 1 tobolka denně, v případě potřeby až 3 x 3 tobolky denně. Užívat minimálně 30 minut před jídlem, tobolky důkladně zapít vodou.

HMOTNOST OBSAHU: 15 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kombi Kolostrum obsahuje směs kravského a kozího mleziva, unikátní tekutiny vylučované samicemi savců bezprostředně po porodu mláděte, která obsahuje v koncentrované formě rozmanité biologicky aktivní látky jako imunoglobuliny, laktoferin, cytokiny, vitamíny, biominerály, růstové faktory, interferon a další.

Kolostrum neboli mlezivo je první mléko, které vylučují těsně po porodu všechny samice savců pro svá novorozeňata. Tato zázračná tekutina je plná cenných látek, díky nimž si organismus mláděte buduje a posiluje svou obranyschopnost. 

KOMBI KOLOSTRUM

Přípravek obsahuje dva typy kvalitních prvních mlék: 30 procent kozího a 70 procent kravského. V každé tobolce tedy kombinuje premiové kozí mlezivo s kravským. Obsahuje řadu bioaktivních účinných látek.

Zlatá střední cesta, která kombinuje unikátnost kozího a dostupnost kravského mleziva. Díky obsahu kozího mleziva získává i kombi kolostrum podíl unikátních látek, které v kravském mlezivu nenajdeme.

KRAVSKÉ KOLOSTRUM

Kravské kolostrum není vhodné pro lidi s intolerancí laktózy. V porovnání s kozím totiž kravské mléko obsahuje podstatně větší množství mléčné bílkoviny kasein, který u něj tvoří až 80 % všech přítomných bílkovin.

Jak kolostrum zpracováváme?

Nasbírané mlezivo v Betule sušílyofilizací, unikátní metodou sušení mrazem, která jim umožňuje v koncentrované podobě zachovat všechny účinné biologicky aktivní látky. Následně kolostrum plní do vegetariánských tobolek, díky kterým je dobře stravitelné pro vás i vaše děti.

K čemu je kolostrum dobré?

V prvních hodinách a dnech po porodu je kolostrum klíčové pro vybudování a posílení imunity kůzlat. Tato zázračná tekutina obsahuje velké množství aktivních látek, které zlepšují obranyschopnost a regeneraci.

5
10x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 31.12.2022
Doporučujeme, jsme pravidelnými uživateli

Betula Pendula je česká firma vyrábějící světově prvotřídní kolostrum celkově z 150 farem, rozšířených nejen po celé Moravě. Tato firma dbá především na to, aby byl život zvířat co nejvíce v souladu s jejich přirozeností - volný výběh, přirozená strava a odběr kolostra až poté, co se napijí kůzlátka. Kolostrum je odebíráno do 12 hodin po porodu a následně není pasterizováno, nebo homogenizováno, ale suší se mrazem (lyofilizuje).

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz