Moji milý zákazníci, Iron for kids - železo pro děti značky Goodie je pro vás na cestě a bude rozesláno během příštího týdne. U dodavatele byl nečekaně dlouhý výpadek. Tímto se velmi omlouvám za nepříjemnosti. Nikol ♥

Příběh Mamibio

Organický e-shop Mamibio a Nadační fond Yvety Wenghové - Buď láskou vznikl po mé těžce prožité a srdcervoucí zkušenosti. Mé mamince Yvetě Wenghové byl v roce 2020, kdy měla pouhých 53 let diagnostikovaný agresivní adenokarcinom žaludku. Bohužel, po 10 měsících velmi těžkého boje, mi doma 1.2.2021 maminka odešla v náručí. 

To, že její duše přešla zase o kus dál, na vyšší formu bytí, však neznamená, že zde nezůstala její celoživotní dobrosrdečnost, obětavost a bezpodmínečná láska pro druhé.

Po jejím odchodu jsem se vydala na poutní cestu z Portugalska do Santiaga de Compostela ve španělské Galicii. O tomto posvátném místě mi řekla právě maminka pár dní, před svým odchodem a tak jsem se rozhodla pouť jít právě pro ni. V průběhu mých kroků, kdy se fyzická bolest střídala s bolestí psychickou a kdy mým jediným společníkem byly na následujících 330 kilometrů jen mé vlastní myšlenky, jsem ani netušila, jak moc mi tato cesta změní život

Založením e-shopu jsem si splnila sen, o kterém jsem často s maminkou mluvila. Vytvořit energeticky silné místo, kam se lidé budou rádi vracet, pro potřeby svého těla i mysli. S čistě přírodními produkty, s ohledem na zvířata i naši planetu.

Také založení Nadačního fondu nebylo náhodné. Před několika lety jsem vytvořila webové stránky "Buď láskou" s touhou šířit dobro, něco na světě zlepšit.. jelikož jsem však necítila jakým směrem se má projekt ubírat a co má vlastně splňovat, stránky ležely dlouhá léta bez povšimnutí. Teprve na cestě do Santiaga mi došlo, že to vše mělo svůj důvod..

Vznikl Nadační fond Yvety Wenghové - Buď láskou.

Na věčnou památku úžasné ženy a maminky - podporuje jak onkologicky nemocné pacienty, tak program pro prevenci a jeho název šíří její odkaz. Kdyby byl každý láskou, jako právě Yveta Wenghová, svět by byl o mnoho krásnější.. a tak tuto lásku posíláme dál.. 

Každá vaše objednávka je totiž i dobrým skutkem, nákupem přispíváte nejen sobě a svému zdraví, přispíváte také Nadačnímu fondu Yvety Wenghové - Buď láskou. Podporujete tak rodiny, kterým zkřížilo cestu onkologické onemocnění.

Děkuji, že jste součástí této energie. Jsme a společně jsme všichni láskou.

Za Mamibio, Nikol.

  

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz