Pokud si nejste jisti s výběrem, neváhejte nám zavolat či napsat, rádi vám poradíme. Jsme tu pro vás.

Příběh Mamibio

Zdravý e-shop Mamibio a Nadační fond Yvety Wenghové - Buď láskou vznikl po těžce prožité zkušenosti zdravotní sestry Nikol Wenghové. Její mamince Yvetě Wenghové byl v roce 2020, kdy měla pouhých 53 let diagnostikovaný agresivní adenokarcinom žaludku. Bohužel, po 10 měsících velmi těžkého boje, ji doma 1.2.2021 maminka odešla v náručí. To, že její duše přešla zase o kus dál, na vyšší formu bytí, však neznamená, že zde nezůstala její celoživotní dobrosrdečnost, obětavost a bezpodmínečná láska pro druhé.

Nikol se po jejím odchodu vydala na poutní cestu z Portugalska do Santiaga de Compostela ve španělské Galicii. O tomto posvátném místě ji řekla právě maminka pár dní, před svým odchodem a tak se rozhodla pouť jít právě pro ni. V průběhu svých kroků, kdy se fyzická bolest střídala s bolestí psychickou a kdy jejím jediným společníkem byly na následujících 330 kilometrů jen její vlastní myšlenky, ani netušila, jak moc ji tato cesta změní život

Založením e-shopu, si splnila sen, o kterém často s maminkou mluvila. Vytvořit energeticky silné místo, kam se lidé budou rádi vracet, pro potřeby svého těla i mysli. S čistě přírodními produkty, s ohledem na zvířata i naši planetu.

Také založení Nadačního fondu nebylo náhodné. Před několika lety vytvořila webové stránky "Buď láskou" s touhou šířit dobro, něco na světě zlepšit.. jelikož však necítila jakým směrem se má projekt ubírat a co má vlastně splňovat, stránky ležely dlouhá léta bez povšimnutí. Teprve na cestě do Santiaga ji došlo, že to vše mělo svůj důvod.. Vznikl Nadační fond Yvety Wenghové - Buď láskou. Na věčnou památku úžasné ženy a maminky - podporuje jak onkologicky nemocné pacienty, tak program pro prevenci a jeho název šíří její odkaz. Kdyby byl každý láskou, jako právě Yveta Wenghová, svět by byl o mnoho krásnější.. a tak tuto lásku posíláme dál.. 

Každá vaše objednávka je totiž i dobrým skutkem, nákupem přispíváte nejen sobě a svému zdraví, přispíváte také Nadačnímu fondu Yvety Wenghové - Buď láskou. Podporujete tak rodiny, kterým zkřížilo cestu onkologické onemocnění. Děkujeme, že jste součástí této energie a jste láskou s námi. N.