Odborné poradenství, s přesahem letitých zkušeností západní i východní medicíny.

Péče o zuby a dásně

3 položek celkem

Cena

278397
1278397

Značky

Položek k zobrazení: 3
audivet 30 ml 14322915140650
Audivet
Skladem
278 Kč

Audivet je bylinný prostředek určený pro vnější používání. Působí na záněty sliznic, kůže a také vnějšího zvukovodu. Upravuje pH pokožky a sliznic, které mají rozhodující význam na propustnost kožní bariéry a brání tak rozvoji nežádoucích bakterií, plísní a parazitů. Má protivirové, antibakteriální a antimykotické účinky.
Audivet pomůže zvířatům s vyrážkami, ekzémy, povrchovými poraněními a kožními mykózami. Působí také na bradavice a nádorky na kůži a sliznici. Pomáhá při lokální ztrátě srsti (kruhová alopecie). Zamezí také jejímu svrbění a bolestivosti. Působí proti bolesti při zánětech mléčné žlázy a drobných kloubů. Pomáhá i s nádory dásní a záněty vnějšího zvukovodu.

Veškeré další informace o používání tohoto preparátu, jeho složení a dávkování, najdete níže na této stránce. 
 

 

Kód: 477
laska 01 pro zdrave zuby a dasne dokonalalska
od 294 Kč

Veterinární přípravek pro psy

Přípravek je určen pro podpůrnou péči o dásně a zuby. Působí protizánětlivě a podporuje hojení dásní. Díky účinným látkám a způsobu aplikace dochází ke správnému prokrvování dásní a k celkovému uvolnění zvířete. Přípravek působí fytoncidně a antisepticky, omezuje růst bakterií. Zamezuje tvorbě zubního plaku a tím také omezuje zubní kámen u psa. Napomáhá odstranění zápachu.

 

    • 10 ml = až 30 dávek
    • 30 ml = balení Vám vydrží přibližně 3-4 měsíce
    • 50 ml = balení Vám vydrží minimálně půl roku
    • 100 ml = balení je vhodné pokud máte více psů, vydrží až 1 rok
Kód: 1929/10
L81 removebg preview 600x600 1
397 Kč

Se základní poznávací sadou zoofarmakognozie můžete zcela bezpečně prozkoumat, jakou přírodní látku Vaše zvíře uvítá pro své zdravotní či psychické samoléčení.

Kód: 2040
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz