Odborné poradenství, s přesahem letitých zkušeností západní i východní medicíny. Jsem zde pro vás.

OŘECHY A SEMÍNKA

 

Nejprodávanější

129
1951129195
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • chia seminka bio Kód: 1548
  CHIA SEMÍNKA BIO
  Na skladě do 3 dnů

  Dopřejte si chia semínka v té nejlepší RAW a BIO kvalitě. Díky pěstování ekologickými postupy a šetrnému způsobu zpracování máte jistotu, že naše chia semínka neobsahují žádné rizikové látky. 

  Chia jsou komplexní funkční potravinou, která je oceňovaná po celém světě. Představují vynikající zdroj vlákniny a bílkovin, obsahují množství vitamínů, minerálů a antioxidantů. Jsou také nejbohatším známým rostlinným zdrojem esenciálních mastných kyselin řady omega-3.


  129 Kč
     
  Značka: Vitalvibe
 • konopna seminka loupana bio Kód: 1545
  KONOPNÁ SEMÍNKA LOUPANÁ BIO
  Na skladě do 3 dnů

  Dopřejte si konopná semínka v té nejlepší BIO a RAW kvalitě. Konopná semínka jsou skvělým zdrojem bílkovin a kompletního spektra mastných kyselin – včetně těch, které si lidské tělo nedokáže vyrobit samo. 

  Díky pěstování ekologickými postupy a šetrnému způsobu zpracování si tato konopná semínka uchovávají své původní nutriční bohatství a bezkonkurenční chuť. Navíc máte jistotu, že neobsahují žádné rizikové látky. Pravidelnou konzumací konopných semínek podpoříte svoje zdraví, vitalitu a krásu.


  169 Kč
     
  Značka: Vitalvibe
 • 46e23710e7e09b283cf0018145ff0baf Kód: 2514
  Granola - Čokoládová
  Na skladě do 3 dnů

  Naše čokoládová granola bez lepku je zapečena s láskou z poctivých surovin, v malém množství. V čem je vyjímečná? Vznikla ve spolupráci s naší ambasadorkou Lily Marvanovou, která je autorka mnoha vynikajících receptů a kuchařky. Použitá čokoláda pochází z těch nejkvalitnějších kakaových bobů, které se zpracovávají v malé rodinné pražírně, v chráněné dílně, kde vzniká i celá granola.


  195 Kč
     
  Značka: Goodie

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem