Odborné poradenství, s přesahem zkušeností západní i východní medicíny.

Ořechy a semínka

3 položek celkem

Cena

129195
1129195

Značky

Položek k zobrazení: 3
chia seminka bio
CHIA SEMÍNKA BIO
Na skladě do 3 dnů
129 Kč

Dopřejte si chia semínka v té nejlepší RAW a BIO kvalitě. Díky pěstování ekologickými postupy a šetrnému způsobu zpracování máte jistotu, že naše chia semínka neobsahují žádné rizikové látky. 

Chia jsou komplexní funkční potravinou, která je oceňovaná po celém světě. Představují vynikající zdroj vlákniny a bílkovin, obsahují množství vitamínů, minerálů a antioxidantů. Jsou také nejbohatším známým rostlinným zdrojem esenciálních mastných kyselin řady omega-3.

Kód: 1548
konopna seminka loupana bio
169 Kč

Dopřejte si konopná semínka v té nejlepší BIO a RAW kvalitě. Konopná semínka jsou skvělým zdrojem bílkovin a kompletního spektra mastných kyselin – včetně těch, které si lidské tělo nedokáže vyrobit samo. 

Díky pěstování ekologickými postupy a šetrnému způsobu zpracování si tato konopná semínka uchovávají své původní nutriční bohatství a bezkonkurenční chuť. Navíc máte jistotu, že neobsahují žádné rizikové látky. Pravidelnou konzumací konopných semínek podpoříte svoje zdraví, vitalitu a krásu.

Kód: 1545
46e23710e7e09b283cf0018145ff0baf
Granola - Čokoládová
Na skladě do 3 dnů
195 Kč

Naše čokoládová granola bez lepku je zapečena s láskou z poctivých surovin, v malém množství. V čem je vyjímečná? Vznikla ve spolupráci s naší ambasadorkou Lily Marvanovou, která je autorka mnoha vynikajících receptů a kuchařky. Použitá čokoláda pochází z těch nejkvalitnějších kakaových bobů, které se zpracovávají v malé rodinné pražírně, v chráněné dílně, kde vzniká i celá granola.

Kód: 2514
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz