Organické produkty, které pečlivě a s láskou vybíráme pro každého člena rodiny.

Bonusový program

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Pokud níže nenajdete odpověď na Vaši otázku, obraťte se přímo na nás: info@mamibio.cz

   

Jaké jsou členské výhody programu?

Bonusový program Mamibio Vám přinese prostřednictvím bodů speciální akce, dárky, slevy na nákupy. Registrace je zdarma.

 

Jak tedy získat body?

Body získáváte za každý zaplacený nákup. Za každých zaplacených 100 Kč získáte 1 bod, který můžete uplatnit při příštím nákupu.
Body se Vám na bodové konto přičtou až po uhrazení objednávky. Neobjeví se tedy hned po odeslání objednávky.

 

Jak body uplatním?

Za každý bod dostanete slevu 1,3 Kč. Minimální výše objednávky pro čerpání je 200 Kč. Počet bodů můžete vidět po přihlášení do svému zákaznického účtu. V košíku uvidíte počet Vašich bodů a způsob, jak je použít. Po každém uplatnění Vašich bodů bude jejich počet okamžitě odečten z Vašeho účtu.

 

Body a slevové kupóny

Na jedné objednávce nelze uplatnit body a zároveň využít slevový kupón. Chcete-li využít slevový kupón, nebudete mít možnost zlevnit objednávku použitím bodů. Počet získaných bodů se odvíjí od konečné ceny objednávky po odečtení slevy z kupónu.

 

Kde najdu přehled získaných bodů?

Přehled počtu bodů, získaných z minulých nákupů je vždy dostupný ze stránky „Přihlášení“ a ve Vašem zákaznickém účtu v pravém horním rohu našeho e-shopu. Počet bodů za aktuální objednávku bude přičten až po přijetí platby za objednávku. Po každém uplatnění Vašich bodů bude jejich počet okamžitě odečten z Vašeho účtu. 

 

Vrácená zásilka a odečtení bodů

Když se zboží vrátí nepřevzaté (při stornování nebo dobropisování faktury) pokud si zboží nevyzvednete nebo se rozhodnete zboží vrátit v zákonem stanovené lhůtě, budou získané body odečteny a stav bodového účtu se vrátí na úroveň před nákupem. 

 

Mohou body vypršet?

Platnost bodů je 365 dnů počínaje dnem získání bodu.

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz