Mamibio vám přeje krásné letní prázdniny plné zážitků! Hlavně na sebe buďte opatrní! Nikol ♥

KOZÍ KOLOSTRUM

1 550 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

DOPLNĚK STRAVY 60 tobolek

SLOŽENÍ: 100 % kozí kolostrum 250 mg (mléčný výrobek) v 1 tobolce.

OBAL: Vegetariánské tobolky z hydroxypropylmethyl celulózy

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Dospělí 2 x 1 tobolka denně, v případě potřeby až 3 x 5 tobolek denně. Děti 1 tobolka denně, v případě potřeby až 3 x 3 tobolky denně. Užívat minimálně 30 minut před jídlem, tobolky důkladně zapít vodou.

HMOTNOST OBSAHU: 15 g

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2000Kč
Garance kvality
Garance kvality
Pečlivě produkty vybíráme
Odborné poradenství
Odborné poradenství
S letitými zkušenostmi
Pošli to dál
Pošli to dál
Nákupem pomáháte nemocným

Detailní popis produktu

Kozí kolostrum obsahuje kozí mlezivo, unikátní tekutinu vylučovanou samicemi savců bezprostředně po porodu mláděte. Obsahuje v koncentrované formě rozmanité biologicky aktivní látky jako imunoglobuliny, laktoferin, cytokiny, vitamíny, biominerály, růstové faktory, interferon a další.

Kolostrum neboli mlezivo je první mléko, které vylučují těsně po porodu všechny samice savců pro svá novorozeňata. Tato zázračná tekutina je plná cenných látek, díky nimž si organismus mláděte buduje a posiluje svou obranyschopnost.

Ne nadarmo se říká: mlsný jako koza. Její strava je totiž velmi rozmanitá. Neživí se jen pastvou ale i okusováním křovin a dřevin. Koza přitom aktivně vyhledává na šest desítek různých druhů bylin a dalších rostlin.

Díky mlsnému jazýčku je mlezivo kozy jedním z nejunikátnějších prvních mlék na světě. Je plné desítek jedinečných a účinných látek. I proto patří kozy k nejzdravějším zvířatům vůbec. Na rozdíl od krav jsou kozy většinou stále chovány přirozeným způsobem – na pastvě. Zdravá a spokojená zvířata, která žijí přirozeně, vylučují první mléko bohatější na účinné látky.

Jak kolostrum zpracováváme?

Nasbírané mlezivo v Betule suší lyofilizací, unikátní metodou sušení mrazem, která jim umožňuje v koncentrované podobě zachovat všechny účinné biologicky aktivní látky. Následně kolostrum plní do vegetariánských tobolek, díky kterým je dobře stravitelné pro vás i vaše děti.

K čemu je kolostrum dobré?

V prvních hodinách a dnech po porodu je kolostrum klíčové pro vybudování a posílení imunity kůzlat. Tato zázračná tekutina obsahuje velké množství aktivních látek, které zlepšují obranyschopnost a regeneraci.

5
12x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 31.12.2022
Doporučuju
5
J Avatar autora | 31.12.2022
Užíváme pravidelně doma všichni.
5
Avatar autora | 21.12.2022
Nejlepší produkt na imunitu.
5
Avatar autora | 14.12.2022
Užíváme celou zimu , celá rodina. Nejsme vůbec nemocní. Paráda, moc děkujeme.
5
Avatar autora | 2.12.2022
Produkt je u nás doma “must have”. Rozhodne doporučujeme !!

Betula Pendula je česká firma vyrábějící světově prvotřídní kolostrum celkově z 150 farem, rozšířených nejen po celé Moravě. Tato firma dbá především na to, aby byl život zvířat co nejvíce v souladu s jejich přirozeností - volný výběh, přirozená strava a odběr kolostra až poté, co se napijí kůzlátka. Kolostrum je odebíráno do 12 hodin po porodu a následně není pasterizováno, nebo homogenizováno, ale suší se mrazem (lyofilizuje).

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz