Odborné poradenství, s přesahem letitých zkušeností západní i východní medicíny. Jsem zde pro vás.

Příběh Mamibio

Každá vaše objednávka je i dobrým skutkem, nákupem totiž přispíváte nejen sobě a svému zdraví, ale posíláte to dál... Přispíváte Nadačnímu fondu Yvety Wenghové - Buď láskou.Podporujete tak program pro těžce nemocné pacienty. Děkujeme, že jste součástí této energie a jste láskou i vy.

Zdravý e-shop Mamibio a Nadační fond Yvety Wenghové - Buď láskou vznikl po těžce prožité zkušenosti zdravotní sestry Nikol Wenghové. Její mamince Yvetě Wenghové byl v roce 2020, kdy měla pouhých 53 let diagnostikovaný agresivní adenokarcinom žaludku. Bohužel, po 10 měsících velmi těžkého boje, ji doma 1.2.2021 maminka odešla v náručí. To, že její duše přešla zase o kus dál, na vyšší formu bytí, však neznamená, že zde nezůstala její celoživotní dobrosrdečnost, obětavost a bezpodmínečná láska pro druhé.

Nikol se po jejím odchodu vydala na poutní cestu z Portugalska do Santiaga de Compostela ve španělské Galicii. O tomto posvátném místě ji řekla právě maminka pár dní, před svým odchodem a tak se rozhodla pouť jít právě pro ni. V průběhu svých kroků, kdy se fyzická bolest střídala s bolestí psychickou a kdy jejím jediným společníkem byly na následujících 330 kilometrů jen její vlastní myšlenky, ani netušila, jak moc ji tato cesta změní život

Založením e-shopu si splnila sen, o kterém často s maminkou mluvila a společně se založením nadace se rozhodla podporovat jak onkologicky nemocné pacienty, tak program pro prevenci. Nadační fond Yvety Wenghové - Buď láskou je silný už jen ve svém názvu. Kdyby byl každý láskou, jako právě Yveta Wenghová, svět by byl o mnoho krásnější.... N.

  

 www.nf-budlaskou.cz

#BUĎ LÁSKOU  #POŠLI TO DÁL  #JSEM LÁSKOU

 

Příběh Mamibio

Všichni jsme součástí Vesmíru, tedy všeho a všech. Pokud ti nestačí to, co ti Vesmír posílá, pokračuj v práci na sobě samém, aby ses stával více světlem, více láskou. Neboť podle zákona rezonance můžeš do svého života přitáhnout jenom to, co obsahuje přibližně tolik světla a tolik lásky, jako ty sám. Život je totiž velmi prostý. Co dáváme, to se nám vrací. Podpořte dobrou věc a buďte láskou s námi. Pošleme to společně dál. 

 

 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem