Mamibio vám přeje krásné letní prázdniny plné zážitků! Hlavně na sebe buďte opatrní! Nikol ♥

NATIOS Moringa Extract, 2000 mg, Extra Strength, 90 veganských kapslí

219 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení

Moringa od firmy Natios nabízí extra sílu tohoto blahodárného stromu v jediné malé veganské kapsli. Ačkoliv u nás Moringa není úplně známá, díky síle a množství zdraví prospěšných látek si zaslouží pozornost.

Díky svému složení může mít moringa mnoho pozitivních účinků na lidský organismus. Mezi nejdůležitější bez pochyby patří pozitivní ovlivňování hladiny cukru v krvi. Díky svým benefitům je tato superpotravina používaná již tisíce let v ájurvédském léčitelství.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2000Kč
Garance kvality
Garance kvality
Pečlivě produkty vybíráme
Odborné poradenství
Odborné poradenství
S letitými zkušenostmi
Pošli to dál
Pošli to dál
Nákupem pomáháte nemocným

Detailní popis produktu

Moringa od firmy Natios nabízí extra sílu tohoto blahodárného stromu v jediné malé veganské kapsli. Ačkoliv u nás Moringa není úplně známá, díky síle a množství zdraví prospěšných látek si zaslouží pozornost.

Díky svému složení může mít moringa mnoho pozitivních účinků na lidský organismus. Mezi nejdůležitější bez pochyby patří pozitivní ovlivňování hladiny cukru v krvi. Díky svým benefitům je tato superpotravina používaná již tisíce let v ájurvédském léčitelství.

  • 100% čistý extrakt
  • Zázračný strom z jižní Asie
  • Pomáhá s udržením normální hladiny glukózy v krvi

 Natios Moringa

Hlavní charakteristiky Moringy značky Natios

Moringa od značky Natios poskytuje extra silnou dávku bez dalších plnidel a éček, jde tak o produkt s vysokou čistotou a zároveň velkou účinností. Obsahuje pouze 100% čistý extrakt Moringy (plodů a semen). Díky silnému extraktu už nemusíte užívat několik kapslí denně a myslet na to, jestli už jste si užili pravidelnou denní dávku. V jedné kapsli máte veškerou sílu, kterou Moringa nabízí.

  • Účinná dávka obsažena v 1 kapsli
  • Snadné a pohodlné užívání díky menším kapslím
  • Neobsahuje žádné příměsi, nestravitelné látky ani éčka
  • Vegan a GMO-free

 

V čem je Natios Moringa lepší než produkty jiných značek?

Každá veganská kapsle obsahuje ekvivalent 2000 mg surové byliny. Extrakt Moringy je obsažen v koncentraci 10:1, což znamená, že z 2000 mg moringy bylo získáno 200 mg čistého a účinného extraktu, který je 10x silnější než stejné množství surové byliny.

Díky tomuto několikanásobně silnějšímu extraktu je možné očekávat několikanásobné přínosy. Jedním z nich je zaručení vysoké čistoty, protože namísto obyčejného namletí byliny a následného vložení do kapsle, prochází extrakt dalšími kroky výroby, které jsou kontrolovány.

Vyšší účinnost navíc umožňuje zmenšit velikost kapsle i snížit denní dávkování, což oceníte při jejím užívání. To vše při zaručení shodné, ne-li vyšší síly než u produktů obsahujících surové byliny.

 

Moringa, zázračný strom z Indie

Moringa olejodárná (Moringa oleifera) je stromovitá štíhlá rostlina pocházející z Indie z oblasti Himalájí. Z moringy bývají nejčastěji využívány semena, listy a plody, ovšem v domovině moringy zužitkují také kořeny, proto se také někdy označuje jako jedlý strom.

Semena moringy obsahují nejvyšší koncentraci bioaktivních látek a živin. Listy oproti semenům obsahují nižší množství látek, ale jsou vhodnější pro konzumaci v surové, nezpracované formě. Jejími plody jsou dlouhé lusky, které jsou skvělým zdrojem vitamínu C.

Dnes se moringa pěstuje v podstatě po celém světě. Roste i ve velmi nehostinných podmínkách, proto je tak hodnotná. V roce 2008 ji dokonce Americký Národní institut zdraví přidělil titul Rostlina roku.

Místními obyvateli je moringa využívaná jako jedna ze základních potravin. Pro bohatost výživných látek, vitamínů a minerálů se využívá ale i v ájurvédském léčitelství. Olej z moringy pak nachází četné využití v kosmetice a v přípravcích zpomalujících stárnutí.

 

Doporučené dávkování:

Jako doplněk stravy užívejte 1 kapsli denně s vodou.

Složení:

Velikost dávky: 1 veganská kapsle
Balení obsahuje 90 dávek.
Množství v 1 dávce: % RHP*


Moringa 10:1 extrakt (Moringa oleifera) (plody a semena)

- ekvivalent 2 000 mg surové byliny

200 mg **
* referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby
** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Další složky: Veganská kapsle. Výrobek neobsahuje žádné další přidané látky (éčka).

 

Upozornění:

Pouze pro dospělé.

Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Není náhradou pestré stravy.

Doplněk stravy.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

 

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah balení: 90 veganských kapslí

Vyrobeno v EU

 


Připadá vám popis produktu obecný a nedostatečný?

Současná legislativa nám bohužel neumožňuje vysvětlit detailní působení této přírodní látky, proto doporučujeme samostudium. (Google, Wikipedie, Healthline)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Natios je česká značka, která se zaměřuje na výrobu kvalitních doplňků stravy s čistým složením bez zbytečných příměsí, konzervantů a éček. Mimo jiné má v nabídce také produkty ze zdravé výživy jako jsou superpotraviny v BIO kvalitě, oříšky, ořechová másla, sušené plody a mnoho dalšího. 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz