Mamibio vám přeje krásné letní prázdniny plné zážitků! Hlavně na sebe buďte opatrní! Nikol ♥

HAMAMELIS AKH

209 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení

60 tablet

Doplněk stravy

Pro cílenou homeopatickou terapii mě prosím kontaktujte v odborné poradně.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2000Kč
Garance kvality
Garance kvality
Pečlivě produkty vybíráme
Odborné poradenství
Odborné poradenství
S letitými zkušenostmi
Pošli to dál
Pošli to dál
Nákupem pomáháte nemocným

Detailní popis produktu

Složení: 1 tableta obsahuje 99 pg Hamamelis virginiana (vilín virginský), protispékavá látka – magnesii stearat 0,0028 g, monohydrát laktózy 0,136 g a rýžový škrob 0,012 g – součást tablety.

Produkt se vyrábí pod farmaceutickým dohledem.

 

Doporučené denní dávkování (DDD): 2 tablety 3x denně. DDD pro dospělé 594 pg. Nepřekračujte DDD.

Skladujte v suchu a temnu, při teplotě 15-25°C.

 

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy.

Doba minimální trvanlivosti je uvedena na boční straně obalu.

 

Vyrobeno:

Pro Akademii klasické homeopatie, spol. s r.o. vyrobil Radim Bakeš – Galenická laboratoř Ostrava.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Je česká homeopatická firma, založená roku 1991.

Jejím hlavním programem je vývoj a výroba homeopatických přípravků.

Pomáhá řešit akutní i chronické zdravotní potíže, aniž by jakkoli negativně ovlivňovala organismus pacienta. Důkazem jsou tisíce až desetitisíce spokojených uživatelů v oblasti medicíny humánní i veterinární, a to od miminek až po seniory.

Zcela mimořádná je výroba českých archetypálních homeopatik. Historický odkaz Hahnemanna je zde spojen s moderními technologiemi, používanými v jejich přípravě. Na jedné straně osobně sbírají byliny v biokvalitě na těch nejlepších stanovištích, tak jak to ve svých dílech vyžaduje Hahnemann, poté je ručně zpracovávají na matečnou tinkturu, dynamizují a ředí až do konečné potence, na druhé straně podléhají institutu Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) a mají veškerou potřebnou certifikaci pro laboratoř, přípravu a výrobu homeopatik. Jednotlivé výrobní operace probíhají ve shodě s jednoznačně definovanými postupy: aby konečné produkty měly požadovanou jakost, musí být zachovány zásady správné výrobní praxe (SVP). Výsledná potence homeopatik je zpracována na tablety ve špičkovém výrobním závodě, který vyrábí koncový produkt opět v souladu s požadavky SÚKL a SVP.

Zdůrazňujeme, že celý výrobní proces, od sběru suroviny po konečnou tabletu, je realizován v České republice.

Obrovskou výhodou je zvolená potence homeopatik. V krabičkách najdete homeopatika ideální potence, tak aby byl účinek jemný a zároveň co nejefektivnější. Nemusíte přemýšlet, jaká síla homeopatik bude pro vás vhodná.

Distribuované tablety mají neutrální chuť – jejich základem je škrob pro farmaceutické účely. Jsou určeny k rozpouštění v ústech, ale není na závadu je i rozkousat či spolknout. Půlicí rýha umožňuje snadné rozpůlení tablety a tablety se také snadno drtí. Není tedy problém podávat homeopatika i nejmenším dětem, zvířatům nebo hendikepovaným osobám. Podání je možné i v jakékoliv tekutině či měkkém jídle.

Další výhodou je, že nemusíte dodržovat žádný odstup od jídla, pití, čištění zubů. Není zakázáno ani pití kávy, konzumaci mentolu nebo aromatických pokrmů. Na překážku není ani používání parfémů, což jsou všechno zákazy, s nimiž se u některých homeopatik můžete setkat. Technologie výroby České homeopatie  AKH a její zpracování zaručuje stabilní homeopatika s hlubokým, jistým a bezpečným účinkem.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz