Odborné poradenství, s přesahem letitých zkušeností západní i východní medicíny.

COMPOSURE MAX LIQUID

Kód: 1812
805 Kč
Skladem

Receptura na uklidnění psů a koček.

Composure™ Max Liquid je určen pro kočky a psy, které vykazují hyperaktivitu, úzkost nebo reagují na stres vyvolaný životním prostředím. Uklidňující receptura doporučená pro domácí zvířata vystavená zvýšeným environmentálním stresům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud se domácí zvířata nemohou přizpůsobit stresu, může to vést k úzkosti, nervozitě, hyperaktivitě, abnormálnímu značení močí, nadměrnému škrábání, chvění nebo až k ničivému nebo agresivnímu chování.

DOPORUČENO PRO

 • Ohňostroje a bouřky
 • Svátky a večírky
 • Změny prostředí
 • Změny v krmení nebo prostředí v chovech
 • Návštěvy veterináře nebo při úpravě srsti
 • Nuda nebo úzkost z odloučení
 • Cestování a přesuny

 

Composure ™ pomáhá zmírnit problémy spojené se stresem, aniž by to ovlivnilo osobnost nebo energetickou úroveň zvířete. Může být používán denně nebo v případě potřeby další pomoci při relaxaci.

Obsahuje kombinaci faktorů, jako je uklidňující komplex z mleziva, L-theanin a thiamin (vitamín B1), které všechny řeší stres a poskytují uklidňující podporu.

 

O RECEPTUŘE

 • Colostrum Calming Complex® Biopeptide Blend je izolován z proteinů kolostra, které mají uklidňující účinek na zvířata. Bylo zjištěno, že tyto bioaktivní proteiny podporují kognitivní funkce a snižování stresu. Colostrum Calming Complex® Biopeptide Blend v této receptuře spolupracuje s L-theaninem a podporuje relaxaci a rozpoznávání u psů a koček.
 • L-theanine podporuje uklidnění a relaxaci a snižuje podrážděnost a stavy s nízkou náladou. L-theanine byl rozsáhle zkoumána pro svou schopnost snižovat stres, úzkost a nežádoucí chování. L-theanin je přirozeně se vyskytující aminokyselina v zeleném čaji, která je derivátem kyseliny neurotransmiter glutamové. Pomáhá tělu produkovat další uklidňující aminokyseliny, jako je dopamin, GABA a tryptofan a pomáhá uvést některé neurotransmitery do rovnováhy. Studie na L-theaninu prokázaly snížené úzkostné chování u psů a koček bez nepříznivých účinků nebo ospalosti. Psi a kočky byli ve stresových situacích ostražití, hraví a klidnější.
 • Thiamin (vitamin B1) pomáhá zvládat stres a snižuje podrážděnost. Bylo prokázáno, že thiamin ovlivňuje centrální nervový systém a uklidňuje úzkostná zvířata. Nedostatek thiaminu může během období stresu způsobit mentální zmatenost, svalovou slabost, svalové křeče, nervozitu, sníženou chuť k jídlu nebo úbytek hmotnosti.
 • Composure ™ neobsahuje L-tryptofan ani bylinné přísady, jako je kava kava, valerian nebo třezalka tečkovaná. Její složky nezpůsobují závislost, ospalost ani zhoršené motorické dovednosti.

 

NÁVOD K POUŽITÍ

Před každým použitím dobře protřepejte.

 

KOČKY:

Podávejte ½ čajové lžičky denně.

 

PSI:

Do 10 kg podávejte ½ čajové lžičky denně
10 – 20 kg podávejte 1 čajovou lžičku denně
20 – 35 kg podávejte 1½ lžičky denně
35 kg a více podávejte 2 lžičky denně

 

 

 

 

 

Během doby zvýšeného stresu je bezpečné zdvojnásobit výše uvedenou dávku podle potřeby. Tento produkt lze použít buď podle potřeby k okamžitému zklidnění nebo denně k dlouhodobému potlačení stresu.

 

SLOŽENÍ

 

AKTIVNÍ SLOŽKY V 1/2 ČAJOVÉ LŽIČKY (2,5 ML):

Thiamin (vitamín B1) 134 mg
Colostrum Calming Complex® Biopeptide Blend 0,22 mg
L-theanin 21 mg

 

 

 

 

 

NEAKTIVNÍ SLOŽKY:

kukuřičný škrob, glycerin, guarová guma, lecitin (ze sóji), maltodextrin, netučná mléčná sušina, oxid křemičitý, kyselina sorbová, sacharóza, rostlinný olej, voda.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Po více než 40 let je VetriSCIENCE® z Vermontu lídr ve výzkumech a vývoji produktů a vysoce kvalitních doplňků pro velká a malá zvířata. Divize Corporation, VetriSCIENCE® of Vermont vyrábí pouze nejčistší a nejspolehlivější výrobky, které splňují náročné standardy současných veterinářů a majitelů koní, psů a koček.

Vstupní suroviny používané VetriSCIENCE® jsou té nejvyšší kvality a jsou hodnoceny a zkoumány před použitím v našich výrobcích.Výzkumné a kontrolní oddělení je zodpovědné za přísnou kontrolu kvality a naše garantované testy jsou prováděné s využitím nejmodernějšího počítačem řízeného zařízení. Správné výrobní postupy jsou dodržovány za všech okolností, aby zaručily, že budou dodrženy náročné normy. 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz