Moji milý zákazníci, Iron for kids - železo pro děti značky Goodie je pro vás na cestě a bude rozesláno během příštího týdne. U dodavatele byl nečekaně dlouhý výpadek. Tímto se velmi omlouvám za nepříjemnosti. Nikol ♥

Black Swan - Set

10 999 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Profesionální židlička pro ženskou bylinnou napářku.

 

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2000Kč
Garance kvality
Garance kvality
Pečlivě produkty vybíráme
Odborné poradenství
Odborné poradenství
S letitými zkušenostmi
Pošli to dál
Pošli to dál
Nákupem pomáháte nemocným

Detailní popis produktu

Black Swan - Set
 

Židlička Steamy® Black Swan je určena pro ženskou bylinnou napářku v prostředí s vysokými nároky na bezpečí, pohodlí, snadnou obsluhu a údržbu jako jsou porodnice nebo jiná zařízení nabízející napářku jako součást terapie v rámci profesionální péče o ženu.
V kombinaci s polstrováním Steamy® Softness Gazelle Pro tvoří jedinečný nástroj pro komfortní a bezpečnou aplikaci ženské bylinné napářky.

Základem židličky Black Swan je robustní ocelová konstrukce chráněná vypalovaným antikorozním polyesterovým práškovým nátěrem s vysokou odolností bez obsahu TGIC a olova.

Sedátko z bukové překližky je opatřeno zdravotně nezávadným lakem (splňující normu EN71). Jeho povrch je velmi hladký a příjemný na dotek.

Jednotlivé díly ocelové konstrukce jsou spojeny nerezovými šrouby.  

 

POLSTROVÁNÍ

Polstrování Softness Gazelle Pro je navrženo tak, aby zvýšilo užitnou hodnotu židličky Black Swan při jejím profesionálním použití. Dlouhá košilka polstrování dosahuje až k zemi a kryje nejen nožky židličky, ale i nádobu, která je pod ní a vytváří tak ochranu mezi horkým hrncem a nohama ženy na ní sedící. Košilku jsme ušili tak, aby mohla být jednoduše vyčištěna z vnitřní i vnější strany.  Celé polstrování je vyrobeno z koženky certifikované pro zdravotnické použití, která je omyvatelná a desinfikovatelná. Pro ještě větší pohodlí a pocit bezpečí vašich klientek nebo rodících žen.

Polstrování přímo kopíruje rozměry židličky Black Swan, pro kterou je určeno, a proto se na ni jednoduše navlékne a po použití svlékne, omyje a vysuší.

Židlička Steamy® Black Swan je kompatibilní i s se všemi ostatními typy polstrování Steamy®.

 

OBSAH SETU

 • Židlička Steamy® Black Swan
 • Polstrování Softness Gazelle Pro
 • Smaltový hrnec Belis o objemu 2,8 L se skleněnou poklicí a nerezovým úchytem

 

TECHNICKÉ INFORMACE

Rozměr: 400 x 300 x 375 mm
Rozměr včetně polstrování: 400 x 300 x 410 mm
Nosnost: min 180kg.
Hmotnost: 5,4kg
Povrchová úprava sedátka: Zdravotně nezávadný lak (splňující normu EN71)
Povrchová úprava nosné konstrukce: vypalovaný antikorozní polyestarový práškový nátěr bez TGIC a olova.
Polstrování: Studená HR pěna, koženka

 

ČIŠTĚNÍ, ÚDRŽBA A DESINFEKCE

Povrch výrobku lze dezinfikovat běžnou dezinfekcí na bázi vody nebo alkoholu. V případě potřeby otírejte povrch bavlněným hadříkem. Ujistěte se, že bavlněná tkanina je mírně vlhká.
Po každém použití s polstrováním nebo čištěním svlékněte polstrování z napařovací pomůcky a nechetej před opětovným použitím dobře vyschnout.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bylinná vaginální napářka STEAMY je unikátním péče o ženské pohlavní orgány.

Bylinné směsi jsou pečlivě namíchány podle receptur, které se osvědčily mnoha ženám. Každá bylinková směs pro vaginiální napářku je jedinečná. 

  

Postup bylinné vaginální napářky

 1. Navažte si usušené bylinky (28g) nebo odměřte čerstvé (1l).

 2. Nachystejte si napařovací židličku nebo sedátko, 2-3 deky a teplé ponožky.

 3. Dejte vařit do hrnce 2l vody. Když začne voda vřít, vložte do ní bylinky a vařte pod pokličkou 10 minut. Po 10 minutách odstavte z plotny a nechte ještě pod pokličkou louhovat na místě, které již ze spodu nesálá. Nezapomeňte si v duchu připomenout záměr, se kterým si napářku chystáte.

 4. Pusťte si příjemnou hudbu a připravte příjemné prostředí.

 5. Přesuňte hrnec (bez pokličky) pod židličku a než si na ni bez spodního prádla sednete, zkuste zápěstím, zda je teplota příjemná. Pokud je ještě odvar příliš teplý, zaklopte jej poklicí a počkejte na jeho zchladnutí.

 6. Když se pohodlně usadíte, obalte se dekami. Jednu zepředu, druhou zezadu, pořádně utěsnit. Pokud potřebujete ještě více tepla, třetí přehoďte přes sebe. Nezapomeňte na ponožky, aby vám nebyla zima od nohou.

 7. Během napařování, které trvá 10-40 minut, se soustřeďte na svou dělohu, čípek, pánevní dno, vejcovody a vaječníky. Ponořte se do sebe, relaxujte, meditujte nebo jen tak buďte sama se sebou.

 8. Po ukončení napářky, si alespoň na 40 minut lehněte do tepla a užívejte si vědomě příjemného pocitu prohřátí.

 9. Nakonec, třeba až ráno, bylinky s poděkováním vraťte Zemi.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz