Mamibio vám přeje krásné letní prázdniny plné zážitků! Hlavně na sebe buďte opatrní! Nikol ♥

ASHWAGANDHA & CHAGA ADAPTOGEN GROUND COFFEE MIX BIO

659 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Zkroťte stres a zvládejte svoje každodenní povinnosti s přehledem! Makáte právě na důležitém projektu? Potřebujete včas odvézt děti do školy? Přibrali jste si druhou práci bokem? Jakkoli aktivně trávíte svůj čas, doplňte si energii a hlavně – udržte si vnitřní klid, jasnou hlavu i bdělost díky vynikající mleté organické kávě s přídavkem mocných adaptogenů tulsi a ashwagandhy.

Lahodná káva s adaptogeny posílí vaše myšlení a pomůže vám s napjatými nervy i obavami. Dejte si Adaptogen Ground Coffee a zůstaňte v klidu!

Množství: 340 g

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2000Kč
Garance kvality
Garance kvality
Pečlivě produkty vybíráme
Odborné poradenství
Odborné poradenství
S letitými zkušenostmi
Pošli to dál
Pošli to dál
Nákupem pomáháte nemocným

Detailní popis produktu

 

KLIDNÍ A BDĚLÍ I PŘI NÁROČNÝCH ÚKOLECH

Máte stresující a namáhavý život? Vyhněte se klasické podrážděnosti způsobené přemírou kofeinu. Šálek lahodné kávy s adaptogenními bylinami a funkčními houbami vám rozhodně udělá dobře.  

Co jsou to adaptogeny? Jedná se o rostliny, které obsahují spoustu účinných látek pro zvýšení odolnosti vůči stresovým situacím jako úzkost nebo tělesná indispozice. Během psychicky náročného období nastolují vnitřní harmonii. Na mnoha úrovních organismu pomáhají čelit nepříznivým podmínkám, a to přesně tam, kde je to potřeba. Podporují duševní zdraví a celkově posilují náš organismus. 

Tulsi je jedním z nejúčinnějších adaptagenů na podporu udržení vnitřního klidu. Ajurvéda tulsi po staletí uznávala a ctila pro její schopnost zlepšovat náladu, povzbuzovat trávení a harmonizovat energii. 

Kávový mix však obsahuje další silné adaptogenní rostliny pracující pro udržení psychické pohody – ashwagandhu a eleuthero. Ashwagandha pomáhá zvládnout úzkostné myšlenky a posiluje ve chvílích vyčerpání. Ženšen sibiřský neboli eleuthero zase pomáhá zvýšit vytrvalost a výdrž.

Funkční houba chaga celkově posiluje organismus a zvyšuje odolnost.

Nezáleží, kolik nevyřízených mailů čeká ve vaší schránce. Pusťte se houževnatě do toho a vyřešte, na čem opravdu záleží!

 

 

KOMU A S ČÍM ADAPTOGEN COFFEE PROSPĚJE?

 • lidem ve stresu, kteří touží po vnitřní pohodě
 • všem, kteří potřebují s klidem zvládat náročné požadavky všedních dnů
 • pro podporu trávení
 • pro celkové zvýšení energie
 • pro zlepšení imunity
 • pro celkové posílení organismu

 

 

5 INGREDIENCÍ V LAHODNÉM ŠÁLKU

1) Káva

Tato prémiová mletá káva patří k lahodné odrůdě 100% Arabica, vypěstované ve vysokách nadmořských výškách pohoří Sierra Nevada de Santa Marta v Kolumbii. Kávové boby se po sklizni velmi šetrně zpracovávají. Díky vysokému podílu srážek v tamějším klimatu si káva zachovává jemnou karamelovou chuť. 

Káva je výrobci pravidelně testována s výsledkem nulového obsahu pesticidů. Neustále jsou také prováděny externí laboratorní testy na zjištění obsahu mykotoxinů s cílem zajistit jejich minimální množství. Jedná se tedy o produkt té nejvyšší kvality.

Věděli jste, že káva je zdrojem antioxidantů, které pomáhají chránit buňky před volnými radikály a jsou prevencí proti vzniku množství civilizačních chorob? Nebo že kofein přispívá ke spalování tukových zásob a zvýšenému spalování kalorií. 

2) Ashwagandha / vitánie snodárná 

Vitánie snodárná neboli ashwagandha je známá jako jedna z nejmocnějších bylin ajurvédské medicíny. Coby silný adaptogen byla využívána v řadě situací, zejména jako podpora v období stresu nebo během stavů vyčerpání. Napomáhá odolnosti vůči vnitřnímu i vnějšímu stresu, zlepšuje kognitivní funkce a posiluje nervový aparát. Konzumace této byliny zvyšuje celkovou energii a povzbuzuje životní vitalitu.

Ashwagandha je také uznávanou oporou pro zdraví reprodukčního systému. Kořen rostliny obsahuje antioxidanty, které chrání organismus proti předčasnému stárnutí. 

3) Chaga / rezavec šikmý

Tato dřevokazná houba, paradoxně označovaná za „krále hub“ nebo „lesní diamant“, roste na břízách a listnatých stromech. Ruské lidové léčitelství ji využívá po stovky let jako podporu  fyzické odolnosti a normální funkce imunitního systému.

Během druhé světové války ve Finsku bývala chaga pro svou chuť a podobný aromatický profil užívána jako náhrada tehdy nedostupné kávy a zároveň pro zahnání únavy a získání nových fyzických sil. A ještě mnohem dříve před tím ji proslavili obyvatelé jedné sibiřské vesnice, kteří ji také používali jako náhražku kávy a čaje, díky čemuž se těšili neobvykle pevnému zdraví.

4) Tulsi / bazalka posvátná 

Tato rostlina, známá též jako „královna bylin“, je již po staletí využívána v ajurvédě jako prostředek, který uvolňuje stres a přináší pomoc během psychicky náročného období. Napomáhá správnému trávení a podporuje vyváženou energii.

5) Eleuthero / ženšen sibiřský

Eleuthero neboli sibiřský ženšen je adaptogenní kořen pocházející ze severovýchodní Asie. Po staletí byl využíván tradiční čínskou medicínou, ruskou a korejskou lidovou medicínou jako podpora výdrže, vytrvalosti a celkové pohody. Je také skvělý pro zlepšení imunity a celkové posílení organismu.

 

 

JAK SI HO VYCHUTNAT?

 • Zalijte 4 lžičky (21 g) 3-4 dcl horké vody a připravte na způsob french press.
 • Lze „vylepšit“ přidáním rostlinného mléka nebo přírodního sladidla.
 • Pro krémovější texturu doporučujeme přidat trošku kokosového oleje nebo ghi.
 • Můžete si z něj vytvořit „neprůstřelnou kávu“ – tzv. bullet proof coffee.
 • Vyzkoušejte také jako vychlazený nápoj s ledem. Potěší vaše chuťové pohárky jako odpolední drink.
 • Adaptogen Coffee si dávejte místo svého obvyklého šálku kávy.
 • Pijte ráno nebo odpoledne.
 • Užijte si lahodný šálek při cestování nebo během práce.

 

Zamíchej, popíjej, harmonizuj se!PROČ PRÁVĚ COFFEE LATTE S FUNKČNÍMI HOUBAMI?

 • Veškeré použité ingredience splňují požadavky biocertifikace v USA.
 • Zcela odpovídá nárokům VEGAN, KETO a PALEO stravy. Hodí se tedy téměř pro kohokoliv.
 • Obsahuje 50 mg kofeinu, což je o trochu nižší množství, než bývá běžném espressu. Díky obsaženým adaptogenům harmonizuje zevnitř.

 

 

 

USDA Organic
Produkty označené USDA Organic splňují přísné požadavky na výrobu dle Ministerstva zemědělství USA. Aby produkt mohl nést toto označení, musí být alespoň z 95 % tvořen složkami z ekologického zemědělství. Certifikace dokládá nejvyšší možnou kvalitu a čistotu produktu.

USDA Organic produkty procházejí výrobní metodou bez GMO, radiace, za použití přísad spadajících do národního seznamu povolených látek. Zemědělství s touto certifikací musí splňovat mnoho faktorů od zajištění kvality půdy po kontrolu škůdců a plevelů nebo použitých přísad.


Ekologičtí výrobci se maximálně spoléhají na přírodní látky a zemědělské, fyzikální, mechanické nebo biologické metody hospodaření se zárukou, že rostlina/plodina rostla na půdě, kde nebyly po dobu 3 let aplikovány zakázané látky (jako syntetická hnojiva či pesticidy).

 

Složení v jedné dávce (tj. 21 g):

100 % mletá Arabica káva* (Fairtrade), extrakt z ashwagandhy* 300 mg, extrakt z eleuterokoku*, extrakt z bazalky posvátné* (tulsi) 100 mg, dvojitý extrakt z houby Chaga (Inonotus obliquus). (*=USDA organic)

Energetická hodnota: 5kcal/ 1 dávka (21g)

 

Hmotnost:

340 g

 

 

Tinktura, nebo instantní nápoj s funkčními houbami?


V našem sortimentu naleznete houbové tinktury od firmy KÄÄPÄ Health a kvalitní instantní nápoje od společnosti Four Sigmatic a extrakty z hub od firmy MycoMedica. Jaký je mezi nimi rozdíl?

Veškeré houbové produkty, které prodáváme, jsou vysoce kvalitní a maximálně biologicky dostupné. Účinné látky v nich jsou získávány metodou dvojité extrakce.

Four Sigmatic nápoje obsahují kromě funkčních hub ještě další synergicky působící adaptogenní byliny či superfoods. Jejich výhodou je skvělá chuť a vysoká koncentrace účinné látky. V jedné krabičce  naleznete předem stanovené množství sáčků, tedy dávek. 

KÄÄPÄ Health tinktury více odpovídají klasickému doplňku stravy. Jedná se čistě o extrakt z houby, jehož množství si pomocí kapátka dávkujete sami podle svých potřeb.

MycoMedica extrakty odpovídají také klasickému doplňku stravy, čisté extrakty hub jsou zde ve formě kapslí.

 

Upozornění:

Není zdrojem sacharidů, tuků ani bílkovin.

Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.

 

Skladování:

Uchovávejte při pokojové teplotě. Skladujte na chladném, temném a suchém místě.

 

PROČ MÁME RÁDI FOUR SIGMATIC?

Firma Four Sigmatic – původem z Finska, nyní se sídlem v USA – je projektem party chytrých chlapíků, kteří si říkají Scandinavian funny guys. Svoji životní vášeň pro zpracování funkčních hub a adaptogenů spojili s originálním nápadem. Obohatili populární pití o tyto tradičně využívané léčivé skvosty, které mohou naplnit každý náš den větším množstvím energie, fyzické výdrže, vnitřního klidu a produktivity. Tímto počinem zpřístupnili funkční houby prakticky komukoliv. 

Přidáním dvojitého extraktu z funkčních hub a adaptogenů do oblíbených nápojů jako horké kakao, káva, latte nebo matcha latte či vytvořením vícedruhové směsi hub vznikne pití pro chvíle pohody a zároveň „dobití baterek“ a posílení psychiky a imunity. 

Produkty Four Sigmatic splňují ta nejpřísnější kritéria kvality. Kromě certifikace USDA Organic jsou pravidelně testovány nezávislými laboratořemi na těžké kovy, kvasinky, mykotoxiny a úroveň ozáření. Složení veškerých Four Sigmatic nápojů je čistě rostlinné.

 

 

JE NÁM LÍTO, ŽE S VÁMI NEMŮŽEME SDÍLET
VŠECHNY INFORMACE O TOMTO PRODUKTU.

Různé právní předpisy EU nám (i všem ostatním provozovatelům potravinářských podniků) velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o zdravotních výhodách, které tyto produkty lidem nabízejí. 

Naši dlouhodobí zákazníci tyto potraviny již do hloubky znají, a proto se k nám pro ně stále znovu vrací. Prosíme vás, abyste si také provedli vlastní výzkum. Možná zjistíte mnohem víc o možných přínosech těchto darů přírody pro vaše zdraví...

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Four Sigmatic jsou lahodné nápoje s funkčními houbami a adaptogenními bylinami a mocnými superfoods – to je „každodenní kouzlo“ (Everyday Magic®), které si můžete přinést do života s produkty Four Sigmatic. Firma Four Sigmatic – původem z Finska, nyní se sídlem v USA – je projektem party chytrých chlapíků, kteří si říkají „Scandinavian funny guys“. Svoji životní vášeň pro zpracování funkčních hub a adaptogenů spojili s originálním nápadem. Obohatili populární pití o tyto tradičně využívané léčivé skvosty, které mohou naplnit každý náš den větším množstvím energie, fyzické výdrže, vnitřního klidu a produktivity. Tímto počinem zpřístupnili funkční houby prakticky komukoliv. Přidáním dvojitého extraktu z funkčních hub a adaptogenů do oblíbených nápojů jako horké kakao, káva, latte nebo matcha latte či vytvořením vícedruhové směsi hub vznikne pití pro chvíle pohody a zároveň „dobití baterek“ a posílení psychiky a imunity. Produkty Four Sigmatic splňují ta nejpřísnější kritéria kvality. Kromě certifikace USDA Organic jsou pravidelně testovány nezávislými laboratořemi na těžké kovy, kvasinky, mykotoxiny a úroveň ozáření. Složení veškerých Four Sigmatic nápojů je čistě rostlinné.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz