Mamibio vám přeje krásné letní prázdniny plné zážitků! Hlavně na sebe buďte opatrní! Nikol ♥

APIT náplasti pro úlevu od bolesti (PRO OPAKOVANÉ POUŽITÍ)

1 999 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

VÝHODY NÁPLASTÍ APIT:
 
 • OPAKOVANÉ POUŽITÍ (přikládají se obrázkem na pokožku),
 • ULEVUJÍ OD RŮZNÝCH BOLESTÍ – u zranění, bolesti zubů, menstruační bolesti, nachlazení a různých infekcí mají široký rozsah a vysoké procento úspěchu,
 • ŽÁDNÉ NEBEZPEČÍ ANAPHYLAKTICKÉHO ŠOKU – nezpůsobují bolest ani otok, mohou jej používat všichni bez omezení. Náplasti APIT obsahují informace o včelích bodnutí bez vedlejších účinků,
 • UMOŽŇUJÍ VÁM AKTIVOVAT ENERGII pomocí vhodného souboru informací pro stimulaci přírodních a autonomních procesů, které nás přivádějí k naší prvotní rovnováze.

Balení: 6ks (možno použít opakovaně)

 

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2000Kč
Garance kvality
Garance kvality
Pečlivě produkty vybíráme
Odborné poradenství
Odborné poradenství
S letitými zkušenostmi
Pošli to dál
Pošli to dál
Nákupem pomáháte nemocným

Detailní popis produktu

Vědci ve společnosti POZNIK vyvinuli informované prvky, které nesou informace s účinkem včelích bodnutí bez vedlejších účinků, jako je bolest, otok a nebezpečí anafylaktického šoku. Prvky obsahují velké množství pozitivních a užitečných informací, které se zaměřují na úlevu od bolesti a pocit pohody.

Informované náplasti jsou umístěny na oblasti, kde se vyskytuje bolest, a to pomocí mikroporézní lepicí pásky tak, že obrázek náplasti směřuje dolů, tj. dotýká se kůže. Apiterapie je věda o tom, jak včely a včelí produkty mohou zlepšit a uchovat zdraví. Znalosti o jeho výhodách jsou stejně staré jako samotné lidstvo, recepty a užitečnost produktů včel jsou vidět na textech zanechaných nejstaršími civilizacemi.

VČELÍ JED

Egypťané, Číňané a Řekové používali včelí bodnutí k léčbě revmatoidní artritidy. V moderní době byla tato terapie používána častěji od roku 1888, kdy český lékař Filip Terč (také pracoval a žil ve Slovinsku) vydal knihu, kde studoval souvislost mezi bodnutím včel a revmatoidní artritidou. Terč byl pravděpodobně prvním moderním lékařem, který tuto chorobu léčil bodnutím včel. Studie potvrdila snížení zánětlivých reakcí a přenos signálů bolesti.

Zdravotní analgetické a protizánětlivé přínosy včelího jedu: při léčbě chronické bolesti, zánětů, onemocnění kloubů, zranění, snižuje krevní tlak, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, zvyšuje celkové napětí svalové tkáně, zvyšuje pracovní kapacitu organismus, pomáhá při bakteriálních průjmech.

Včelí jed můžeme použít několika způsoby: bodnutím včel, mastí, injekcemi, masážemi, galvanickými aplikacemi, inhalací, perorálním požitím nebo akupunkturou.

Výhody APIT náplasti:

 1. Snižuje bolest, zlepšuje pocity, nezpůsobuje bolest nebo otok
 2. Nehrozí nebezpečí anafylaktického šoku a může být používána všemi bez omezení.
 3. Žádné včely nejsou zraněny.

 

Shrnutí osvědčených postupů společnosti POZNIK:

“Sledujeme zpětnou vazbu a odpovědi od uživatelů, abychom mohli snáze řídit další výzkum a doporučení. Shrnutí osvědčených postupů je pozitivním překvapením díky inovativním přístupům uživatelů.

Na začátku jsme si mysleli, že náplasti budou vítaným doplňkem v úlevě od užšího množství problémů, ale stále více je zřejmé, že jsou prospěšné se všemi problémy, pro které klasická apitherapie zná řešení roky.

Protože procento pozitivních zkušeností přesahuje 90%, jsme přesvědčeni, že jsme trhu poskytli produkt, který je prospěšný a lze jej ještě vylepšit pomocí zpětné vazby od zákazníků.

Je povzbudivé, že jde o výsledek zdánlivě neslučitelných oblastí, které jsou nyní spojeny s novými znalostmi a kvalitou. Včelařství a apiterapie neztratily nic, pouze se zlepšily v symbióze. Předchozí bohaté zkušenosti s apiterapií získaly ocenění díky osvědčeným moderním technologiím a transformaci do nového tvaru.

Apiterapie zůstává svým vlastním oborem. Přispěla důležitým podílem k novým technologiím. Informační technologie však získaly nový rozměr, který jim umožňuje využívat minulé zkušenosti ke zlepšení stávajících postupů.

V budoucnu se musíme snažit o zlepšení všech znalostí, aniž bychom se obávali, že ztratíme všechno staré. Možná v budoucnu budeme schopni vyřešit některé problémy, kterým včelaři čelí, pomocí informačních technologií. První testy již ukazují povzbudivé výsledky v prevenci VAROA (infekční onemocnění včel) a my v testech pokračujeme.

Obecně jsme zjistili, že uživatelé dodržovali základní pokyny o používání oprav APIT. Nejprve je použili ke zmírnění bolesti způsobené úderem, bolestmi zad, kolen a kloubů, ale později se oblast použití výrazně rozšířila. Dnes vidíme velké množství pozitivních využití při léčbě různých problémů.

Největší rozmanitost aplikací lze nalézt ve spojení s páteří nebo s čímkoli souvisejícím.

Většina uživatelů jimi úspěšně řeší problémy s pohybem, koleny, kotníky, kyčlemi a dalšími klouby.

Zmírnění různých druhů bolesti od úrazů, bolesti zubů, menstruační bolesti, nachlazení a různých infekcí má široký rozsah a vysoké procento úspěchu.

Je známo, že dochází ke zlepšením obecného blaha a pocitu uživatele, což je výsledkem dalších informací obecnějšího rozsahu.

Někteří uživatelé sdíleli své dobré zkušenosti se svými lékaři, kteří nedoporučovali používání produktu.”

TECHNOLOGIE POZNIK byly oceněny více než 90 mezinárodními oceněními za svůj inovativní přístup v oblasti zdraví a životního pocitu pohody přidáním harmonie a rovnováhy do kvality života (více informací najdete na www.poznik.com).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Co je TP Poznik 

POZNIK - KOMPLEXNÍ HARMONIZACE A OCHRANA PŘED VLIVEM TECHNOLOGIÍ 21.STOLETÍ   Technologie Poznik (TP technologie) revitalizuje vodu ve všech jejích formách.

Co je TP Poznik 

Účinky:

Mikrokosmický ENERGETICKÝ SYMBOL (SYMBOL ENERGIE) pochází z ochranné formy „MAGIC LIFE“

Technologie TP používá mikrokosmický energetický symbol. Symbol energie pochází z ochranné formy „MAGIC LIFE” a je obohacen o přesný výběr informací (vibrací) ve formě informačních kódů. Orgonové zářiče v Poznikových laboratořích navíc vepisují energetický symbol, vč. informací, stabilizační frekvencí do média (štítek,…), přenos informace probíhá vysíláním vibrace. Technologie je srovnatelná se zápisem zvuku na CD. 

 

TECHNOLOGIE SBĚRU A ZPRACOVÁNÍ INFORMACÍ

Kódový popis vlastností prvku a vibrací

 • Vyhodnocení různých stavů a vlivů,
 • Metody vyvažování a odstraňování příčin,
 • Pomocí numerických zápisů, zvukových přepisů a sociologických, filozofických a historických prvků,
 • Vytvoření kódového zápisu pro zpracování změn  

 

TECHNOLOGIE OTISKU INFORMACÍ

Odhad stavu objektů, bytostí a okolností

 • Vývoj protokolů a přístupů ke změně současného stavu,
 • Vytváření informačních otisků lidí, zvířat, rostlin, prostoru a životního prostředí,
 • Harmonizace pomocí přírodních zákonů

 

TECHNOLOGIE PŘENOSU INFORMACÍ

Přenos dat pomocí orgonových zářičů

 • Přenos až stovek tisíc klastrů informací,
 • Přenos univerzálních informací a určitý výběr pečlivě vybraných informací pro konkrétní účely,
 • Orgonové emitory  vlastního designu Poznik, vylepšené a chráněné autorským právem

 

TECHNOLOGIE HYDRONIC 
Zahrnuje znalosti o technologii tisku, přenosu, sběru a zpracování dat
Vitalizátor pro zdravý a plný život
 
 • Odstraňuje negativní informace ve vodě,
 • Pomáhá vitalizovat a oživit vodu,
 • Přispívá ke snížení úrovně genotoxicity,
 • Má vliv na strukturu a elektrodynamiku molekulárních sloučenin 
 
 
  
 
 POZNIK - KOMPLEXNÍ HARMONIZACE A OCHRANA PŘED VLIVEM TECHNOLOGIÍ 21.STOLETÍ

 

Technologie Poznik (TP technologie) revitalizuje vodu ve všech jejích formách. Molekuly vody jsou obsaženy nejen ve vodě samotné, ale i v jídle a vzduchu, který nás obklopuje a který dýcháme 24hodin denně. Vzhledem k současnému stylu zacházení s vodou a téměř všudypřítomným elektrosmogem (elektronika, PC, mobilní telefony, WiFi,  apod.) je třeba molekuly vody zpět revitalizovat a vracet tak našemu tělu energetický potenciál, který je výše uvedenými vlivy silně omezen.

 • TP technologie je kombinací několika vědeckých procesů, při kterých dochází k ovlivnění sítě navzájem spojených molekul v různých materiálech (voda, sklo, plast, kov a další) prostřednictvím informací nebo kódu.
 • Díky přesné aplikaci technologie Poznik je možné vybrat, zesílit a vytisknout konkrétní energetické informace (vibrace) k jakémukoli předmětu. Informace jsou vytištěné v číslech, každé číslo obsahuje stovky skupin informací. Konečným výsledkem je kombinace důkladně vybraných souborů informací. Informace obsažené v produktech Poznik tak přímo ovlivňují strukturu a kvalitu molekul vody ve všech jejích formách.
 • TP technologie byla vyvinuta týmem světových vynálezců, kteří během 30 let vývoje a inovací této technologie obdrželi více než 90 mezinárodních ocenění a uznání. 
 • Správné zakódování informace do produktů Poznik je kontrolováno striktním testovacím procesem pro každý produkt.  
 

 

 

 
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz