Odborné poradenství, s přesahem zkušeností západní i východní medicíny.

Vitamín K2 80µg - 90 kapslí

Kód: 2633
599 Kč
Na skladě do 3 dnů

  • Biologicky aktivní forma MK7, získaná procesem přirozené fermentace a maximálně využitelná pro organismus.
  • 100% all-trans.
  • Čistě rostlinný produkt, vhodný pro vegetariány a vegany.
  • Bez GMO, bez konzervantů a bez barviv.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

MK-7 (menachinon-7) je biologicky nejaktivnější formou vitamínu K2, zůstává mnohem delší dobu v krevním oběhu a je tak pro tělo lépe biologicky využitelná. Vitamín K2 předchází vzniku kardiovaskulárních onemocnění, kdy přispívá k normální srážlivosti krve, a jeví se jako velmi slibný v léčbě některých civilizačních onemocnění. Ovlivňuje metabolismus vápníku, díky němu organismus dosáhne toho, že tento minerál putuje do kostí a zubů, nikoliv do cév, což by mohlo způsobovat problémy.

         Skladování: Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Žádná plniva, pojiva ani jiné přísady

Nebylo by zbytečné užívat sice prémiové doplňky, ale plné chemických přísad, které nejen že nefungují, ale mohou dlouhodobě škodit? Proto firma Trime nepoužívá žádná plniva, pojiva, barviva a další neaktivní pomocné látky, které nejenže nenabízejí žádnou nutriční hodnotu, ale navíc mohou při dlouhodobém užívání škodit.

Čistota a transparentnost

Precizně vybírají každou ingredienci, její kvalitu, technologické zpracování i chemickou strukturu. Využívají přírodní postupy, sledují každý detail i jednotlivé výrobní fáze podle přísných kritérií. A veškeré použité ingredience naleznete na etiketě.

Účinnost použitých ingrediencí

Na první pohled není rozdíl mnohdy znát, nicméně jedna a ta samá látka může mít zásadní rozdíl v absorpci a biologické dostupnosti. Proto Trime vybírání vždy tu nejlepší možnou variantu. Většina výrobců zakládá svá tvrzení na obecných studiích, v Trime se dívají na klinické studie týkající se každé konkrétní složky. A nejen to. Testují stabilitu, interakci mezi ingrediencemi a to, jak se aktivní látky chovají během celé doby trvanlivosti. Můžete si být jisti, že investice do vašeho zdraví se vyplatí

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz