Odborné poradenství, s přesahem letitých zkušeností západní i východní medicíny.

Vitamín D3 + K2, 1000 IU D3 / 25µg K2-MK7, 1000 kapek

Kód: 2622
999 Kč
Na skladě do 3 dnů

  • Vitamín D3 čistě rostlinného původu, extrakt z Algae.
  • Vitamín K2 MK7 (100% all-trans) získaný patentovanou metodou přírodní fermentace.
  • 100% přírodní produkt.
  • Bez GMO, bez lepku, želatiny, karagenanu, bez použití pesticidů.
  • Rozmícháno v bio MCT oleji.
  • 2 kapky = 1000 IU (25μg) vitamínu D3 & 25μg vitamínu K2 MK7.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamíny D3 a K2 se v řadě funkcí v organismu doplňují, dohromady tedy tvoří maximálně účinnou a silnou kombinaci. Při dlouhodobé suplementaci vitamínu D3 je potřeba adekvátně navýšit také příjem vitamínu K2. Vitamín D pomáhá k maximálnímu vstřebání vápníku ze stravy a vitamín K2 podporuje jeho správnou distribuci do kostí a zubů.

Benefity

Zdravé kosti - Funkce srdce a cév - Podpora imunitního systému - Podpora správného dělení buněk

 

Ingredience

 

Vitamín K2 (MK-7)

Hlavní funkcí vitamínu K2 je chránit naše kosti a cévy, zamezuje zbytečnému odumírání buněk. Náš přírodní vitamin K2 v bioaktivní formě je získáván patentovaným biofermentačním procesem, bez použití nebezpečných rozpouštědel a jiných chemikálií. Díky 100% obsahu all-trans konfigurace, můžeme zaručit vysokou čistotu produktu a nejvyšší možnou biologickou dostupnost.

 

 

Vitamín D3 (cholecalciferol)

Vitamín D je pro naše zdraví esenciální. Přispívá ke správnému vstřebávání vápníku a fosforu, čímž ovlivňuje zdraví kostí a zubů. Významně přispívá k normální činnosti svalů a podporuje funkci imunitního systému. Náš produkt obsahuje pro tělo velmi dobře využitelnou formu cholekalciferol, získanou z čistě rostlinného zdroje - geneticky nemodifikované řasy Algae. Je vhodný pro vegany i vegetariány a poskytuje tuto důležitou živinu ve formě, kterou naše tělo přirozeně produkuje. Celý výrobní proces je pod maximální kontrolou kvality a čistoty, bez použití pesticidů nebo jiných kontaminujících látek.

 

Nutriční informace

Dávkování: 2 kapky
Dávek v balení: 500
Množství v dávce: % Denní hodnoty
Vitamin K (Menaquinone-7) 25 μg 33,33%
Vitamin D3 (Cholecalciferol) 25 μg/1000 IU 500%

 

Složení: bio MCT olej, menachinon-7 (vitamín K2), cholekalciferol (Vitamín D3)


Doporučené dávkování: 2 kapky denně s jídlem.
Upozornění: Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodný pro děti.
Skladování: Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.
Výrobce:Trime s.r.o., Národní 135/14, Nové Město, 110 00 Praha 1, ČR. Vyrobeno v ČR.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Žádná plniva, pojiva ani jiné přísady

Nebylo by zbytečné užívat sice prémiové doplňky, ale plné chemických přísad, které nejen že nefungují, ale mohou dlouhodobě škodit? Proto firma Trime nepoužívá žádná plniva, pojiva, barviva a další neaktivní pomocné látky, které nejenže nenabízejí žádnou nutriční hodnotu, ale navíc mohou při dlouhodobém užívání škodit.

Čistota a transparentnost

Precizně vybírají každou ingredienci, její kvalitu, technologické zpracování i chemickou strukturu. Využívají přírodní postupy, sledují každý detail i jednotlivé výrobní fáze podle přísných kritérií. A veškeré použité ingredience naleznete na etiketě.

Účinnost použitých ingrediencí

Na první pohled není rozdíl mnohdy znát, nicméně jedna a ta samá látka může mít zásadní rozdíl v absorpci a biologické dostupnosti. Proto Trime vybírání vždy tu nejlepší možnou variantu. Většina výrobců zakládá svá tvrzení na obecných studiích, v Trime se dívají na klinické studie týkající se každé konkrétní složky. A nejen to. Testují stabilitu, interakci mezi ingrediencemi a to, jak se aktivní látky chovají během celé doby trvanlivosti. Můžete si být jisti, že investice do vašeho zdraví se vyplatí

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz