Odborné poradenství, s přesahem letitých zkušeností západní i východní medicíny.

TIBET DREAM AROMATHERAPY CANDLE 315 G

Kód: 1476
899 Kč
Na skladě do 3 dnů

Uklidňující vůně přírodních esenciálních olejů pro klidný spánek a sny. 

- aromaterapeutická svíčka - 

Vyvážená směs čistě přírodních esenciálních olejů Tibet Dream napomáhá celkovému zklidnění a přechodu emocí z rušného dne do klidného večera a noci. Navozuje pocit známého bezpečí, přispívá ke snadnému usínání, vyrovnanému spánku a dobrým snům.

Esence: bergamotová, levandulová, majoránková, šalvějová, cedrová, heřmánková

Detailní informace

Detailní popis produktu

Levandule
Zklidňuje a harmonizuje mysl a jakékoliv silné emoce, uvolňuje nervové napětí a navozuje pocit jistoty.

Bergamot
Umožňuje udržovat vyrovnanost mezi tělem a myslí. Uvolňuje blokády jako důsledek nervového napětí a vyčerpání. Potlačuje stavy vznětlivosti a frustrace.

Heřmánek
Působí na solar plexus, hlavní nervové centrum umístěné v oblasti žaludku. Uvolňuje stresy jakéhokoliv druhu.

Majoránka
Uklidňuje mysl, působí při chronické letargii a stavech nervové vyčerpanosti, pomáhá uklidňovat přehlcený mozek a emocionální touhy.  

Šalvěj
Má schopnost odstraňovat stavy napětí a je často používána pro celkové uvolnění.

Cedr
Stabilizuje vědomou mysl, pomáhá odolávat silným emocím.


Doba hoření: 58 hodin

Hmotnost vosku: 315 g

Jak používat: Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

 

AROMATERAPIE A HIMALYO

Od běžných produktů se aromaterapeutické výrobky Himalyo odlišují obsahem 100% přírodních esenciálních olejů.

Esenciální oleje jsou velmi subtilní vonné látky, které se získávají většinou destilací z malých žlázek nacházejících se uvnitř nebo na povrchu rostlin. Protože jde o nejvíce koncentrovanou formu, kterou lze v rostlinné říši dosáhnout, je jejich získávání nesmírně náročné. Jedině tento složitý proces zaručuje, že každá esence vykazuje vysokou bioaktivitu a obsahuje široké spektrum velmi účinných látek.

 

 

AROMATERAPIE A TIBET

Aromaterapie je úzce spojená s tradiční himálajskou medicínou a původní obyvatelé Tibetu ji po mnohá staletí používali jako nástroj k nastolení rovnováhy na fyzické, duševní a emocionální úrovni.

I u aromaterapeutických produktů Himalyo dbáme na to, aby zpracované rostliny pocházely z čistého vysokohorského prostředí Himálaje. Tento jedinečný původ listů, kůry, větviček, mízy, kořenů, či plodů, ze kterých se esence vyrábí, zaručuje jejich bezkonkurenční kvalitu, čistotu a autentičnost.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Originalita výrobků Himalyo spočívá v tom, že plody, jež tvoří základ výrobků, jsou pěstovány a sklízeny ve vysokohorských himalájských oblastech. Z toho důvodu je obsah a čistota nutrientů v produktech Himalyo naprosto unikátní. Superpotraviny obsažené v produktech Himalyo jsou základem ajurvédské a tradiční čínské medicíny. 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz