Odborné poradenství, s přesahem zkušeností západní i východní medicíny.

ProLife - 120 kapslí

Kód: 2604/60
od 899 Kč

Zvolte variantu

  • Speciální dvousložková směs s obsahem plnospektrálního přírodního vitamínu E (směs tokoferolů a tokotrienolů) a cenného bio Astaxanthinu 
  • bez GMO, žádné toxiny, chemikálie, alergeny nebo konzervanty 
  • kapsle čistě rostlinného původu (HPMC) 
  • ochrana buněk před oxidativním stresem

 

Detailní informace

Množství: 60
Na skladě do 3 dnů | 2604/60
899 Kč
Množství: 120
Na skladě do 3 dnů | 2604/120
1 699 Kč

Detailní popis produktu

imunita Správný vývoj mozku a kognitivních funkcí 

krev Normální činnost nervové soustavy

vlasy nechty Normální stav zraku

kosti Rozvoj motorických a senzorických funkcí

Jedna z teorií stárnutí se opírá o fakt, že naše buňky jsou neustále poškozovány toxiny ze stravy, z ovzduší, vlivem volných radikálů z vlastního metabolismu ale i hektickým stylem života a chronickým stresem. Zdravý životní styl a správné nutrienty pomohou chránit náš organismus před negativními vlivy a zpomalit proces stárnutí. Navíc podpoří energii a celkovou vitalitu.

Hlavní benefity produktu

  • Bio Astaxanthin Astaxanthin je vzácné barvivo ze skupiny karotenoidů, které je přirozenou součástí humrů, lososů nebo mořských řas, které si astaxanthin tvoří jako ochranu před neblahými vlivy vnějšího prostředí (UV záření, atd.). Zdrojem astaxanthinu pro náš produkt je mikrořasa Haematococcus pluvialis, pěstovaná v přísně kontrolovaných podmínkách a v uzavřeném systému kultivace, který zamezuje vliv kontaminantů z vnějšího prostředí. Proces kultivace splňuje podmínky bio výroby a extrakce čistého přírodního astaxanthinu probíhá zcela bez chemikálií. Toto vzácné přírodní barvivo ze skupiny karotenoidůzískáváme z mikrořasy Haematococcus pluvialis, pocházející z ekologické kultivace, v bio kvalitě. Uzavřený systém pěstování a přísně kontrolované podmínky umožňují získat absolutně čistý přírodní antioxidant.
  • Směs tokotrienolů a tokoferolů Tokoferoly a tokotrienoly představují kompletní spektrum sloučenin vitamínu E a nabízí tak jedinečné zdravotní benefity. Zatímco více známý tokoferoly se přirozeně vyskytují ve většině běžných rostlinných olejů, tokotrienoly, vykazující mnohonásobně vyšší efektivitu a jedinečné biologické vlastnosti, jsou v přírodě mnohem vzácnější. Nejlepší zdroj vzácných tokotrienolů, respektive celého spektra vitamínu E, představují v současné době plody palmy červené (Elaeis Guineensis). Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem..
 

Složení

Bio MCT olej, Směs tokotrienolů a tokoferolů, Bio Astaxanthin

 

  1 kapsle obsahuje % RHP *
Bio Astaxanthin 4 mg -
Směs tokotrienolů a tokoferolů 125 mg -
Vitamín  (d-alfa tokoferol) 4,4mg 36,6%
Směs tokotrienolů (d-alfa, d-beta, d-gamma, d-delta) 19 mg -

 

 *RHP = referenční hodnota příjmu

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Žádná plniva, pojiva ani jiné přísady

Nebylo by zbytečné užívat sice prémiové doplňky, ale plné chemických přísad, které nejen že nefungují, ale mohou dlouhodobě škodit? Proto firma Trime nepoužívá žádná plniva, pojiva, barviva a další neaktivní pomocné látky, které nejenže nenabízejí žádnou nutriční hodnotu, ale navíc mohou při dlouhodobém užívání škodit.

Čistota a transparentnost

Precizně vybírají každou ingredienci, její kvalitu, technologické zpracování i chemickou strukturu. Využívají přírodní postupy, sledují každý detail i jednotlivé výrobní fáze podle přísných kritérií. A veškeré použité ingredience naleznete na etiketě.

Účinnost použitých ingrediencí

Na první pohled není rozdíl mnohdy znát, nicméně jedna a ta samá látka může mít zásadní rozdíl v absorpci a biologické dostupnosti. Proto Trime vybírání vždy tu nejlepší možnou variantu. Většina výrobců zakládá svá tvrzení na obecných studiích, v Trime se dívají na klinické studie týkající se každé konkrétní složky. A nejen to. Testují stabilitu, interakci mezi ingrediencemi a to, jak se aktivní látky chovají během celé doby trvanlivosti. Můžete si být jisti, že investice do vašeho zdraví se vyplatí

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz