Odborné poradenství, s přesahem zkušeností západní i východní medicíny.

Omega 3 Vegan - 90 kapslí

Kód: 2601
999 Kč
Na skladě do 3 dnů

  • 100% přírodní produkt. 
  • Kvalitní omega-3 pocházející z mikrořasy, pěstované v přísně kontrolovaných podmínkách
  • Patentovaný antioxidační mix, vynikající parametry stability (acidita, anisidin, peroxidy).
  • Skvělý poměr EPA a DHA.
  • Vynikající parametry stability (acidita, anisidin, peroxidy).
  • Přírodní kapsle z rostlinné celulózy (HPMC), neobsahují želatinu, sortbitol, glycerol

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

imunita Správný vývoj mozku a kognitivních funkcí 

krev Normální činnost nervové soustavy

vlasy nechty Normální stav zraku

kosti Rozvoj motorických a senzorických funkcí

Omega-3 mastné kyseliny jsou pro člověka naprosto klíčovou esenciální živinou. Mají blahodárné účinky na kardiovaskulární systém, podporují správnou činnost mozku a normální stav zraku. Tento vysoce kvalitní olej z řas, se získává enzymatickým štěpením a mechanickou separací, bez použití chemických extrakčních činidel. Následně probíhá standardizace surového oleje na garantovaný obsah EPA a DHA. Olej má vynikající stabilitu, kterou si udržuje po celou dobu expirační doby, a to především díky použité špičkové technologii a obsahu přírodních antioxidantů. 

Hlavní benefity produktu

  • Omega-3 mastné kyseliny Vysoce kvalitní rostlinný olej získaný z mikrořas Schizochytrium sp. Řasy jsou pěstované v přísně kontrolovaných podmínkách s ohledem na životní prostředí a v tzv. uzavřeném cyklu. Právě díky tomuto způsobu kultivace je zabráněno kontaminaci např. těžkými kovy, ke které by docházelo za běžných podmínek ve volné přírodě. Cenné mastné kyseliny vznikají fermentačním procesem, během něhož se buňky řas množí a přeměňují dextrózu v cukru na omega-3, které jsou následně šetrně extrahovány bez použití extrakčních činidel. 
  • Přírodní hydroxytyrosol Omega-3 mastné kyseliny jsou velmi citlivé na vnější podmínky, jako je světlo, vzduch a teplo. Pro zlepšení jejich biologické využitelnosti a udržení stability oleje po celou dobu expirační doby, je směs obohacena špičkovým antioxidantem získávaným při výrobě olivových olejů z plodu olivovníku (Olea europeae). Hydroxytyrosol, hlavní a nejaktivnější polyfenol přirozeně obsažený v olivách, je řazen mezi přírodní molekuly s nejvyšší oxidační kapacitou. Má schopnost nejen udržet citlivý olej v perfektní kondici po celou dobu expirace, ale navíc je známý pro své blahodárné účinky na lidský organismus. Pomáhá udržet normální krevní tlak, pozitivně ovlivňuje hladinu cukru v krvi, podporuje normální činnost gastrointestinálního traktu a podporuje imunitu. Příznivě podporuje kardiovaskulární systém, dýchací systém a funkci močových cest a ledvin.
 

Složení

Složení: Olej z řas (Schizochytrium sp.), slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny olejové, extrakt z rozmarýnu, antioxidant: směs přírodních tokoferolů a askorbyl palmitátu);

Kapsle: Hydroxypropylmethylcelulóza

Doplněk stravy. Užívejte 3 kapsle denně s jídlem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Produkt není určen jaké náhrada pestré stravy. Není vhodný pro děti.

 

  3 kapsle obsahují % RHP *
 
Omega 3
825 mg -
DHA 450 mg -
EPA 225 mg

 

 *RHP = referenční hodnota příjmu

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Žádná plniva, pojiva ani jiné přísady

Nebylo by zbytečné užívat sice prémiové doplňky, ale plné chemických přísad, které nejen že nefungují, ale mohou dlouhodobě škodit? Proto firma Trime nepoužívá žádná plniva, pojiva, barviva a další neaktivní pomocné látky, které nejenže nenabízejí žádnou nutriční hodnotu, ale navíc mohou při dlouhodobém užívání škodit.

Čistota a transparentnost

Precizně vybírají každou ingredienci, její kvalitu, technologické zpracování i chemickou strukturu. Využívají přírodní postupy, sledují každý detail i jednotlivé výrobní fáze podle přísných kritérií. A veškeré použité ingredience naleznete na etiketě.

Účinnost použitých ingrediencí

Na první pohled není rozdíl mnohdy znát, nicméně jedna a ta samá látka může mít zásadní rozdíl v absorpci a biologické dostupnosti. Proto Trime vybírání vždy tu nejlepší možnou variantu. Většina výrobců zakládá svá tvrzení na obecných studiích, v Trime se dívají na klinické studie týkající se každé konkrétní složky. A nejen to. Testují stabilitu, interakci mezi ingrediencemi a to, jak se aktivní látky chovají během celé doby trvanlivosti. Můžete si být jisti, že investice do vašeho zdraví se vyplatí

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz