Odborné poradenství, s přesahem zkušeností západní i východní medicíny.

Kids Omega 3

Kód: 2592
599 Kč
Na skladě do 3 dnů

  • Vysoce kvalitní olej získaný šetrnou extrakcí z mořských řaspřirozeně bohatých na omega-3 mastné kyseliny 
  • Přirozená triacylglycerolová forma, která nepodléhá žádným chemickým modifikacím a maximálně kopíruje přírodu 
  • 250 mg omega-3 DHA
  • Aktivní složka DHA je důležitá zejména u dětí v preventivní péči pro správný vývoj mozku, kognitivních funkcí, nervového systému a zraku
  • Vynikající parametry stability (acidita, anisidin, peroxidy)
  • 100% přírodní produkt - Eco friendly, vegan

Detailní informace

Detailní popis produktu

imunita Správný vývoj mozku a kognitivních funkcí 

krev Normální činnost nervové soustavy

vlasy nechty Normální stav zraku

kosti Rozvoj motorických a senzorických funkcí

Omega-3 mastné kyseliny jsou pro člověka naprosto klíčovou esenciální živinou. Hlavní aktivní složka DHA (kyselina dokosahexaenová) je velmi důležitá pro optimální vývoj mozkových funkcí a zrakového aparátu dětí, a to již od prvního trimestru těhotenství. Příjem DHA ze stravy je u batolat a dětí v současné době a našich lokálních podmínkách velmi nízký a kvalitní suplementace tak představuje prevenci pro zajištění zdravého vývoje nervového systému, senzorických, motorických a kognitivních funkcí. V předškolním a školním období mají tyto mastné kyseliny rovněž pozitivní vliv na učení a paměť.

Hlavní benefity produktu

  • Omega-3 mastné kyseliny Vysoce kvalitní rostlinný olej získaný z mikrořas Schizochytrium sp pěstovaných v přísně kontrolovaných podmínkách s ohledem na životní prostředí a v tzv. uzavřeném cyklu. Tento způsob kultivace minimalizuje kontaminaci např. těžkými kovy, ke které dochází za běžných podmínek ve volné přírodě. Extrakce omega-3 DHA probíhá velmi šetrně a za minimální manipulace či střídání výrobních míst, které by mohly mít vliv na kvalitu citlivého oleje. Mikrořasy jsou přirozeně bohaté na aktivní složku DHA (kyselinu dokosahexaenovou), která je velmi důležitá pro optimální vývoj mozkových funkcí a zrakového aparátu, a to již od prvního trimestru těhotenství. Příjem DHA ze stravy je u batolat a dětí v současné době a našich lokálních podmínkách velmi nízký a kvalitní suplementace tak představuje prevenci pro zajištění zdravého vývoje nervového systému, senzorických, motorických a kognitivních funkcí. V předškolním a školním období mají tyto mastné kyseliny rovněž pozitivní vliv na učení a paměť.
 

Složení: Olej z řas (Schizochytrium sp.) 

Kapky: 30 ml (0,5ml = 250mg omega-3 DHA, celkem 60 dávek)

Doplněk stravy. Užívejte 0,5 ml denně. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Produkt není určen jaké náhrada pestré stravy. Vhodný pro děti od 12 měsíců, těhotné a kojící ženy.  

  0,5 ml % RHP *
DHA   250 mg     -

 

 *RHP = referenční hodnota příjmu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Žádná plniva, pojiva ani jiné přísady

Nebylo by zbytečné užívat sice prémiové doplňky, ale plné chemických přísad, které nejen že nefungují, ale mohou dlouhodobě škodit? Proto firma Trime nepoužívá žádná plniva, pojiva, barviva a další neaktivní pomocné látky, které nejenže nenabízejí žádnou nutriční hodnotu, ale navíc mohou při dlouhodobém užívání škodit.

Čistota a transparentnost

Precizně vybírají každou ingredienci, její kvalitu, technologické zpracování i chemickou strukturu. Využívají přírodní postupy, sledují každý detail i jednotlivé výrobní fáze podle přísných kritérií. A veškeré použité ingredience naleznete na etiketě.

Účinnost použitých ingrediencí

Na první pohled není rozdíl mnohdy znát, nicméně jedna a ta samá látka může mít zásadní rozdíl v absorpci a biologické dostupnosti. Proto Trime vybírání vždy tu nejlepší možnou variantu. Většina výrobců zakládá svá tvrzení na obecných studiích, v Trime se dívají na klinické studie týkající se každé konkrétní složky. A nejen to. Testují stabilitu, interakci mezi ingrediencemi a to, jak se aktivní látky chovají během celé doby trvanlivosti. Můžete si být jisti, že investice do vašeho zdraví se vyplatí

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz