Mamibio vám přeje krásné letní prázdniny plné zážitků! Hlavně na sebe buďte opatrní! Nikol ♥

COMPOSURE FELINE

275 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení

Uklidňující receptura Composure TM Feline je doporučena pro mazlíčky vystavené zvýšeným stresovým faktorům v prostředí. Když se kočky špatně přizpůsobí každodenním střesu, tak to může vést k úzkosti, nervozitě, hyperaktivitě, „pocuchaným“ nervům, abnormálnímu značení močí, nadměrnému škrábání, třesu nebo k destruktivnímu až agresivnímu chování.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2000Kč
Garance kvality
Garance kvality
Pečlivě produkty vybíráme
Odborné poradenství
Odborné poradenství
S letitými zkušenostmi
Pošli to dál
Pošli to dál
Nákupem pomáháte nemocným

Detailní popis produktu

Doporučeno pro

  • Ohňostroje a bouřky
  • Návštěvy veterinárních ordinací
  • Nudu během dne nebo úzkost a strach
  • Dovolené a hlučné večírky
  • Stěhování nebo cestování
  • Změny v životním prostředí
  • Stres z příchodu nového člena do rodiny

 

Composure TM Feline pomáhá zmírnit potíže se stresem bez ovlivnění osobnosti nebo energetické úrovně zvířete. Zvířata tedy nejsou ospalá, apatická. Může být používán denně nebo ve chvílích, kdy je potřeba podpořit relaxaci.

Obsahuje speciální kombinaci faktorů, jako je uklidňující komplex z kolostra, L-theanin a thiamin (vitamin B1), které se všechny podílejí na uklidnění při stresu.

 

O RECEPTUŘE COMPOSURE TM FELINE

Kolostrum Calming Complex TM - je směs biopeptidů, které jsou izolovány z bílkovin mleziva a mají uklidňující účinek na zvířata. Bylo zjištěno, že tyto bioaktivní proteiny podporují kognitivní funkci a snížení stresu. Kolostrum Calming Complex TM v této receptuře pracuje synergicky s L-theaninem pro podporu relaxace koček.

L-theanin podporuje uklidnění a relaxaci a snižuje podrážděnost a stavy „špatné“ nálady. L-theanin byl dlouhodobě zkoumán pro svoje schopnosti snížit stres, úzkost a nežádoucí chování. L-theanin je přirozeně se vyskytující aminokyselina, která se nachází v zeleném čaji, je derivátem neurotransmiteru kyseliny glutamové. Pomáhá tělu produkovat další uklidňující aminokyseliny, jako je dopamin, GABA a tryptofan a tím pomáhá přivést určité neurotransmitery do rovnováhy. Studie na L-theaninu prokázaly snížení chování spojeného s úzkostí u koček a bez nežádoucích účinků a ospalosti. Kočky byly ve stresových situacích pozorné, hravé a klidnější.

Thiamin (vitamin B1) pomáhá zvládat stres a snižuje podrážděnost. Ukázalo se, že thiamin ovlivňuje centrální nervový systém, aby pomohl uklidnit a utišit úzkostná zvířata. Nedostatek thiaminu může způsobit duševní zmatek, svalovou slabost, svalové křeče, nervozitu, sníženou chuť k jídlu nebo ztrátu váhy během období stresu.

Composure TM Feline neobsahuje L-tryptofan nebo bylinné přísady, jako kava kava, valerian nebo třezalku tečkovanou. Jeho složky nevyvolávají závislost, ospalost nebo zhoršené motorické dovednosti.

 

 

NÁVOD K POUŽITÍ

Podávejte 1-2 žvýkací kousky denně.

Jedno balení obsahuje 30 žvýkacích kousků.

Produkt lze podávat denně nebo podle potřeby. V období zvýšeného stresu je bezpečné podávat dvojnásobnou nebo i trojnásobnou dávku.

Pouze pro kočky.

 

 

AKTIVNÍ SLOŽKY V 1 ŽVÝKACÍM KOUSKU

Thiamine (Vitamin B1) 67 mg
Colostrum Calming ComplexTM - směs biopeptidů 11 mg
L-Theanine 10.5 mg

 

 

NEAKTIVNÍ SLOŽKY

Pivovarské kvasnice, síran vápenatý, kanolový olej, aroma kuřecí játry, kyselina citronová, glycerin, maltodextrin, smíšené tokoferoly, kyselina propionová, rozmarýnový extrakt, oxid křemičitý, alginát sodný, sójový lecitin, rostlinný olej.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Po více než 40 let je VetriSCIENCE® z Vermontu lídr ve výzkumech a vývoji produktů a vysoce kvalitních doplňků pro velká a malá zvířata. Divize Corporation, VetriSCIENCE® of Vermont vyrábí pouze nejčistší a nejspolehlivější výrobky, které splňují náročné standardy současných veterinářů a majitelů koní, psů a koček.

Vstupní suroviny používané VetriSCIENCE® jsou té nejvyšší kvality a jsou hodnoceny a zkoumány před použitím v našich výrobcích.Výzkumné a kontrolní oddělení je zodpovědné za přísnou kontrolu kvality a naše garantované testy jsou prováděné s využitím nejmodernějšího počítačem řízeného zařízení. Správné výrobní postupy jsou dodržovány za všech okolností, aby zaručily, že budou dodrženy náročné normy. 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz