Odborné poradenství, s přesahem zkušeností západní i východní medicíny.

Bio Acerola - 90 kapslí

Kód: 2642
649 Kč
Na skladě do 3 dnů

  • 100 % čistý mrazem sušený prášek z třešně Acerola (Malpighia emarginata)
  • 80 mg vitamínu C v 1 kapsli
  • BIO certifikace
  • neobsahuje žádná aditiva, pesticidy, barviva
  • rostlinná (HPMC) kapsle z nerozpustné vlákniny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Acerola (Malpighia emarginata), nazývaná též “barbadoská třešeň”, je rostlina rozšířená především v oblastech tropů a subtropů a pěstuje se pro své třešni podobné plody, které jsou jedním z nejbohatších zdrojů vitamínu C. Uvádí se, že acerola obsahuje až 100 krát více vitamínu C než například pomeranče nebo citróny. Naše acerola obsahuje pouze 100 % čistý, mrazem sušený, prášek z třešní aceroly v BIO kvalitě, který je uchovaný v rostlinné kapsli bez jakýchkoliv aditiv. Ve skutečnosti má blíže spíše k potravině než k doplňku stravy.

Složení: 

Bio Acerola - 100% čistý mrazem sušený prášek z třešně Acerola (Malpighia emarginata), kapsle: hydroxypropylmetylcelulóza.Doporučené dávkování:

Užívejte 1-2 kapsle denně spolu s jídlem.


Upozornění:
Doplněk stravy. Doplněk stravy není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let.


Skladování:
Uchovávejte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.


Počet kapslí:
90


Hmotnost balení:
70 g

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Žádná plniva, pojiva ani jiné přísady

Nebylo by zbytečné užívat sice prémiové doplňky, ale plné chemických přísad, které nejen že nefungují, ale mohou dlouhodobě škodit? Proto firma Trime nepoužívá žádná plniva, pojiva, barviva a další neaktivní pomocné látky, které nejenže nenabízejí žádnou nutriční hodnotu, ale navíc mohou při dlouhodobém užívání škodit.

Čistota a transparentnost

Precizně vybírají každou ingredienci, její kvalitu, technologické zpracování i chemickou strukturu. Využívají přírodní postupy, sledují každý detail i jednotlivé výrobní fáze podle přísných kritérií. A veškeré použité ingredience naleznete na etiketě.

Účinnost použitých ingrediencí

Na první pohled není rozdíl mnohdy znát, nicméně jedna a ta samá látka může mít zásadní rozdíl v absorpci a biologické dostupnosti. Proto Trime vybírání vždy tu nejlepší možnou variantu. Většina výrobců zakládá svá tvrzení na obecných studiích, v Trime se dívají na klinické studie týkající se každé konkrétní složky. A nejen to. Testují stabilitu, interakci mezi ingrediencemi a to, jak se aktivní látky chovají během celé doby trvanlivosti. Můžete si být jisti, že investice do vašeho zdraví se vyplatí

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz