Moji milý zákazníci, užíjte si letní prázdniny a pohodový čas s rodinou… ♥

Astaxanthin 8 mg 60x

799 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Astaxanthin, jako nejsilnější přírodní antioxidant na světě, nabízí opravdu širokou škálu terapeutických vlastností a poskytuje mnoho pozitivních výhod lidskému zdraví. Disponuje tou nejvyšší a nejsilnější kapacitou i aktivitou, která je 1 500krát silnější než u kurkuminu, 3 000krát silnější než u resveratrolu a 6 000krát silnějšínež u vitaminu C. Navíc má unikátní schopnost procházet hematoencefalickou bariérou, takže jako jeden z mála antioxidantů proniká opravdu ke všem buňkám, i do očí a mozku [1]. Nejkvalitnějším přírodním zdrojem „krále karotenoidů“, jak se mu přezdívá, jsou červené mikrořasy Haematococcus pluviali, které astaxanthin produkují pro ochranu DNA před intenzivním UV zářením. Certifikovaný AstaPure® pochází z produkce udržitelně pěstované při pobřeží Mrtvého moře, kde v čisté přírodě pouštního údolí vytváří mikrořasy astaxanthin přirozeně, vlivem slunce pouště Arava. Představuje tak tu nejčistší formu přírodního astaxanthinu, navíc v koncentrovaném množství 8 mg na jednu kapsli.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2000Kč
Garance kvality
Garance kvality
Pečlivě produkty vybíráme
Odborné poradenství
Odborné poradenství
S letitými zkušenostmi
Pošli to dál
Pošli to dál
Nákupem pomáháte nemocným

Detailní popis produktu

Astaxanthin, jako nejsilnější přírodní antioxidant na světě, nabízí opravdu širokou škálu terapeutických vlastností a poskytuje mnoho pozitivních výhod lidskému zdraví. Disponuje tou nejvyšší a nejsilnější kapacitou i aktivitou, která je 1 500krát silnější než u kurkuminu, 3 000krát silnější než u resveratrolu a 6 000krát silnější než u vitaminu C. Navíc má unikátní schopnost procházet hematoencefalickou bariérou, takže jako jeden z mála antioxidantů proniká opravdu ke všem buňkám, i do očí a mozku. Nejkvalitnějším přírodním zdrojem „krále karotenoidů“, jak se mu přezdívá, jsou červené mikrořasy Haematococcus pluviali, které astaxanthin produkují pro ochranu DNA před intenzivním UV zářením. Certifikovaný AstaPure® pochází z produkce udržitelně pěstované při pobřeží Mrtvého moře, kde v čisté přírodě pouštního údolí vytváří mikrořasy astaxanthin přirozeně, vlivem slunce pouště Arava. Představuje tak tu nejčistší formu přírodního astaxanthinu, navíc v koncentrovaném množství 8 mg na jednu kapsli.

Vlastnosti

 • certifikovaný astaxanthin AstaPure® 100% přírodního původu 
 • vysoce biologicky dostupný
 • z udržitelné produkce
 • bez GMO
 • vegan

Více než 95 % astaxanthinu na trhu je syntetického původu, kvůli jednodušší výrobě, a tudíž i levnější ceně. Ale potenciálu přírody se chemie nevyrovná, a přírodní astaxanthin, jako je AstaPure®, má 20krát silnější účinek než astaxanthin syntetický. Z více než 600 nejznámějších antioxidantů disponuje tou nejvyšší a nejsilnější kapacitou i aktivitou.

 • 10krát silnější než β-karoten, lutein a zeaxantin
 • 500krát silnější vitamin E
 • 560krát silnější než katechiny v zeleném čaji
 • 800krát silnější než koenzym Q10
 • 1 500krát silnější než kurkumin
 • 3 000krát silnější než resveratrol
 • 6 000krát silnější než vitamin C 

Přírodní astaxanthin je jako jeden z mála antioxidantů rozpustný ve vodě i tucích, díky tomu umí překlenout celou ochranou lipidovou dvojvrstvu, buněčnou membránu, a proniká tak do kompletně celé stavby buňky.

Na rozdíl od jiných antioxidantů, které se mohou za určitých podmínek přeměnit na pro-oxidanty, astaxanthin se pro-oxidantem nikdy nestane.

Podporu antioxidantů potřebují obzvláště imunitní buňky, které při větší zátěži pracují na úkor sebe sama a svou intenzivní činností si poškozují ochranné vrstvy, takže jsou zranitelnější vůči okolním vlivům, a tedy i mnohem náchylnější k poškození. Při zvýšeném oxidačním stresu, který způsobuje jakékoliv onemocnění, i rýma či kašel, je vhodné do těla doplňovat silné antioxidanty, aby imunitní buňky mohly stoprocentně fungovat a bojovat s viry, bez rizika, že kvůli tomu budou poškozeny či zničeny vnějšími vlivy.

Vitamin C a astaxanthin vykazují synergický účinek, protože astaxanthin disponuje vyšším působením, pokud je užíván s vitaminem C, a vitamin C zase lépe podporuje imunitní systém systém při boji s viry, když je užíván současně s astaxanthinem.

Složení 

1 kapsle obsahuje 8mg astaxanthinu ve formě AstaPure®.

Pro maximální absorpci je v kapsli obsažen i extra panenský olivový olej a vitamin E. 

Astaxanthin 10% Oleoresin, D-α-tokoferol, extra panenský olivový olej, veganská měkká tobolka (modifikovaný kukuřičný škrob, glycerol, karagenan, uhličitan sodný).

Použití

Jako doplněk stravy 1-2 kapsle denně. AstaPure® je lipofilní molekula s miniaturními tukovými kapénkami na povrchu, díky kterým se snadno a plně do těla vstřebá, ideálně však s jídlem.

Upozornění

Skladujte v chladu a suchu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící matky. Doplněk stravy neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Již starověký řecký lékař Hippokrates svým citátem: „Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda.“ sdělil to nejpodstatnější pro udržení zdraví. Příroda nabízí vše co potřebujeme pro udržení nejlepší psychické i fyzické kondice.

Veškeré známé i znovuobjevené produkty GOODIE přináší hodnotu pro celkové zdraví člověka, jsou etické, 100% čisté, přírodní a založené na základních předpokladech:

 • vegan
 • v částečně nebo 100% recyklovatelných obalech
 • ekologické
 • bez cukru
 • bez palmového oleje
 • bez laktózy
 • bez umělých dochucovadel
 • bez chemikálií
 • bez škodlivých éček
 • bez barviv
 • bez konzervantů

Výrobky a produkty si firma pečlivě vybírá, vyvíjí, testuje a zkouší dle přísných kriterií. Následně hodnotí všechny aspekty a přisuzuje důležitost hlavně původu, způsobu pěstování, zpracování a výroby surovin. Vyhrazují se proti konvenční průmyslové velkovýrobě, která degraduje přírodu a její potenciál. GOODIE přináší alternativu, jak o sebe a své okolí pečovat bez zbytečné zátěže a nežádoucích vedlejších účinků.

 
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz